Peta-k Odesláno 11. květen 2013 Odesláno 11. květen 2013 prosimvas kde najdu odtokove kanalky u stresniho okna?myslim ze je mam ucpane nebo pricpane....nechce se mi rozdelavat stropnice..mam na mysli kam je to vyvedene? Citovat
Guest zelda93 Odesláno 11. květen 2013 Odesláno 11. květen 2013 už sem viděl 2 verze střešního okna na 106tce.... ani u jednoho bych řek, že odtoky nebudou, protože to nikam nemá zatíkat pokud jsou ok těsnění. jakmile okýnko zavřeš, připlácne se na těsnění a má to být nepropustný. tak to funkuje u obou verzá co sem viděl. tak nevim, třeba někdo ví Citovat
Peta-k Odesláno 11. květen 2013 Autor Odesláno 11. květen 2013 tak jedine mi prosakuje tesnení... ja jen ze segra ma golfa a odtokovy kanaly tam ma tak se ptam jestli 106ka je ma taky... :-) Citovat
Guest zelda93 Odesláno 11. květen 2013 Odesláno 11. květen 2013 tak jednu verzi znam, že se ti jenom okénko vyklápí nahoru.... a druhá je s kličkou, kdy seti vyklopí nahoru a pak odjede nad střechu... tzn, že na dosedací ploše je pouze těsnění... u 406 bylo okýnko který se buĎ vykloniko nahoru nebo zajelo do dstřechy.. tam odtokový kanálky byly Citovat
Guest servisman Odesláno 11. květen 2013 Odesláno 11. květen 2013 koukal jsem na servicebox na 106 co je tam okno střešní tak jsou 2 hadice vepředu na odtok záleží jaký máš chce to vin , u 406 jsou v každém rohu Citovat
Guest servisman Odesláno 11. květen 2013 Odesláno 11. květen 2013 zde máš obr hadičky pozice č.7 / 2 ks Citovat
Peta-k Odesláno 11. květen 2013 Autor Odesláno 11. květen 2013 super diky...a jeste nevite kam je to vyvedeny?kde to mam hledat?jestli k motorovymu prostoru nebo nekde sloupkem a prahem ven? Citovat
Guest servisman Odesláno 11. květen 2013 Odesláno 11. květen 2013 podle mne to jde předním sloupkem okolo čelního okna zkusit sundat obložení a je to černá silnější hadice .Nejsem si jist možno by to šlo sezhora proštouchnout . Citovat
Peta-k Odesláno 11. květen 2013 Autor Odesláno 11. květen 2013 prave sem sundal ten plast na sloupku a nejni nic videt....a ze shora nevim jestli to pujde...prave pokud bych nasel tu hadici nekde tak bych tudy fouknul vzduch... Citovat
Guest servisman Odesláno 11. květen 2013 Odesláno 11. květen 2013 a nechybí tam náhodou ta hadička? Citovat
Peta-k Odesláno 11. květen 2013 Autor Odesláno 11. květen 2013 tak sem dneska sundal stropnici a mam tam dve hadice z kazdy strany...profouknuto a peknej bordel vyletel... :-) tak snad to bude v cajku... jo a navic ta hadicka je mensí tak v tim sloupku nejni videt je schovana pekne v rohu... :-) [upravil dne 11/5/13 19:29 od Peta-k] Citovat
Guest servisman Odesláno 11. květen 2013 Odesláno 11. květen 2013 tak aspoň víš kde je já jen vím že tam je ,ale u 406 je asi větší a nedá se přehlédnout , ale jaká je u 106 třeba stejná jako u 406 já jsem to protáhl hadičkou asi 8mm pevnější a pak prolil vodou , ale to je už pár měsíců či let zpět Citovat
Guest zelda93 Odesláno 12. květen 2013 Odesláno 12. květen 2013 jak ste dávaly ten obrázek to je to okýnko jak se nejdřív vyklopí nahoru a pak jede dozadu?? na to točení kličkou??? jestli jo tak to taky zkouknu koukam, že tam asi hadičky sou Citovat
Peta-k Odesláno 13. květen 2013 Autor Odesláno 13. květen 2013 myslim ze se delali 106ky jenom otevirani s klickou....a je to tak ze se odklopi nahoru a potom zajede nad strechu... Citovat
Guest servisman Odesláno 13. květen 2013 Odesláno 13. květen 2013 dával jsem obr dle Tvýho VINka Citovat
MJSytic Odesláno 13. květen 2013 Odesláno 13. květen 2013 myslim ze se delali 106ky jenom otevirani s klickou....a je to tak ze se odklopi nahoru a potom zajede nad strechu... Kdepak. My jsme měli na 106 vyklápěcí a taky origo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.