Guest zelda93 Odesláno 5. květen 2013 Odesláno 5. květen 2013 zdravim lidi, potřebuji se zeptat... budu kupovat výfuk na svoje auto né novej tak se chci zeptat, jestli na mojí 1.1. 44Kw 1124ccm bude pasovat ze 106 a udává 1000ccm3 což hádam že bude 1.0 obsah Citovat
Ferry Odesláno 5. květen 2013 Odesláno 5. květen 2013 jo, melo by to byt stejny, za predpokladu, ze maj obe dve auta jednobodovy vstrik a katalyzator Citovat
Peta-k Odesláno 5. květen 2013 Odesláno 5. květen 2013 vyfuk mam skoro novej doma... a je to z 1.1 .kdyztak se ozvi Citovat
Guest zelda93 Odesláno 5. květen 2013 Odesláno 5. květen 2013 řekni mi cenu... momentálně to schánim co nejlevnějš ale zase né na úkor stavu.... mam ho sehnanej za 800 první díl ok origo bez problémů a středovej a zadek nový rok Citovat
Guest zelda93 Odesláno 6. květen 2013 Odesláno 6. květen 2013 tak vyřešeno výfuk i nasazen :-) krom šroubů mezi svodama a prvnim dílem v pohodě :-D dostat se tam celkem sranda .-D jediná věc,co asi budu řešit bude vyříznout kat. a dát tam muj původní tendle hádam že je vysypanej, když v něm za jízdy v určitých otáčkách dost cinká :-D Citovat
MyP106 Odesláno 7. květen 2013 Odesláno 7. květen 2013 zrovna dneska sem nahodil na auto trubku z 1,1ky mám 1,4ku a je to pohoda. jen teď nemám kat lambdu ani středový díl a přijde mi že to má zvuk jak kdyby to bylo někde děravý Citovat
Guest zelda93 Odesláno 7. květen 2013 Odesláno 7. květen 2013 nevim, :-D přítelkyně táta má motor 1.0 a má tam silnější výfuk jak já :-D když sem převážel ten muj musel sem mít pootevřenej kufr :-D a při určitých otáčkách to vypadalo že zamnou jede traktor teĎ mam nahozíno, je to tichý ale drnčí tam ten katík.... ale za 800,- bych řek, že to je krása když zadní tlumič je tam vlastně úplně novej od bosalu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.