Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Taky se zapojím do debaty i když trochu OT vzhledem k dotazu na viry :).Kámoš si koupil Nokii Lumia 610 s WIN.Nadšení mu vydrželo asi týden a po třech měsících jde NOKIA do šuplíku a kupuje se S Galaxy xcover 2 :)Nutno ovšem přiznat,že jeden z hlavních důvodů je,že potřebuje telefon do kterého se nedostane prach,ale hned v těsném závěsu je spojení NOKIA a WIN.Konkrétně ta 610 je hardwarově tak slabá,že tam nedostane ani skype z důvodu malé RAMky.A takových věcí je tam spousta.Spojení s PC jen přes program ZUNE,nelze nastavit vlastní tón SMS,dost složité nastavování vlastního vyzvánění,které navíc může mít jen max 3MB a 1 minutu,Bluetooth celkem k ničemu,protože fotky,hudbu atd.umí posílat zase jen na mobil s WIN,na ostatní mobily to přenese jen kontakty,takže taky \"dobrý\".Nemožnost rozšířit paměť microSD kartami.Takže věci,které běžně fungovaly u NOKII před X lety.Opravdu nechápu strategii NOKIE.Odstraníme dobré věci a vymyslíme horší.Ale jinak nutno uznat,že tyWIN tam jedou pěkně a design taky dobrý,ale funkčně je ten mobil spíš jen hezké těžítko.Problém je hlavně v NOKII,že pořád bádá,jak to uživatelům co nejvíc znepříjemnit :D

Odesláno

tak s tim nesouhlasim. Mozna tak s tim ze vybral blbej mobil skoro to nejlevnejsi co nokia dela a microsoft kvuli tomu orezal soft.

Ja jen doufam ze nokia uvolni navigaci pro vsechny i v evrope a ja pujdu do WP 8

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...