Gero Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 Dobrý večer, na začátek musím přiznat, že se v autech zase nějak moc nevyznám. Mám peugeot 206 hatchback 1,4 hdi, má najeto 143 000km a v poslední době se mi zda, že v motoru čím dál víc klepe, děje se to, když mám zařazenou rychlost nebo přidávám plyn, když je neutrál, tak to neklepe. Nevím co více k tomu dodat, mohl by mě někdo nakopnout, co by to mohlo být a co s tím? Díky moc všem Citovat
ozzy56 Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 pokud to nevyzkouší mechanik,nebo ten co tomu rozumí, je zbytečné očekávat nějakou relevantní informaci Citovat
Gero Odesláno 19. duben 2013 Autor Odesláno 19. duben 2013 Tak z toho nemám radost, víte jak to chodí, když se to dá do servisu...Každopádně děkuju za reakci. Citovat
Ajap Odesláno 19. duben 2013 Odesláno 19. duben 2013 Já mám zkušenost, že když dám auto do servisu, tak přijdou na závadu a opraví ji;) Citovat
stajgrpavel Odesláno 19. duben 2013 Odesláno 19. duben 2013 a po par tydnech se zahadne vyskytne dalsi problem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.