turboturek Odesláno 17. duben 2018 Odesláno 17. duben 2018 (upraveno) Ahoj.Tak jak po roce a půl? Vše v cajku? Také řeším zadní tlumič a to kolik tě to stálo je super cena. Že bych se u nich také zastavil ... Upraveno 17. duben 2018 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
turboturek Odesláno 20. duben 2018 Odesláno 20. duben 2018 Mezitím už ho tam mám také.Je teda opravdu hlučnější,hlavně při startování a v nízkých ot. víc duní.Nic s čím bych ale asi nemohl žít. Citovat
Tymros Odesláno 22. duben 2018 Odesláno 22. duben 2018 přesně tak, dá se s tím žít a když to vydrží pár let tak to bude vpoho. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.