Tantor-BN Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 ahojte mam taký problém (zas ) v nizkych otáčkach to je do 1500 niečo syčí ale že fest :/ potom keď pridam na cca 2000 tak to prestane...syčí to len niekedy...viem že turbo je už krok pred smrťou...môže to byť tým ? Citovat
koblih69 Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Turbo nesyčí, píská jako třeba vysavač nebo siréna v dálce... syčí nějaká netěsnost v sání nebo podtlakových hadičkách... [upravil dne 7/4/13 20:11 od koblih69] Citovat
Tantor-BN Odesláno 7. duben 2013 Autor Odesláno 7. duben 2013 aa este ide to jako keby zo spolujazdcovej strany. tam to je najviac pocut ked otvorim kapotu Citovat
Tantor-BN Odesláno 10. duben 2013 Autor Odesláno 10. duben 2013 nakoniec tam hady neboli ale sponovacia kladka sa zasekla a uz sa netocila (mala 2mesiace) zajtra bude nova. ale uz by to nemalo robit:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.