Jump to content
Sign in to follow this  
Zavodnik

problém s řízení!

Recommended Posts

Prosím všechny Pežo?áky o pomoc.Mam v čudu řízení a musím ho co nejdříve vyměnit.Problém je v tom ,že nevim kde ho levně sehnat,nové nebo repasované.Mám třista šestku,rok 93-1,4XR.Jsem ze Slaného.Předem vám všem díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já nakupuju díly v polském mětečku Lubin. Je to asi 100 Km od Harrachova. Ceny tam jsou více než příznivé - například světlo na 306 model 97 a výš za 600Kč, va 406 to nejnovější za 2200Kč. Maj tam i motory, plech, prostě úplně všechno na co si vzpomeneš. Třeba kámoš tam koupil světlo na Bawo za litr a tady za něj chtěl 1800 a mohli mu utrhat ruce. Jo ještě malej detajl. Je to jen každou sobotu dopoledne- od 8 do 12,00. Je to na stadionu v Lubinu. Když tamějším obyvatelům řekneš samochod, tak Tě tam nasměrujou. Tak hodně štěstí, já tam mimochodem taky během 14 dnů musim, potřebuju levé zrcátko na 306, tak si sebou vezmu 500Kč.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jestli bydlíš kousek od hranic, tak se ti to vyplatí. Pro nás pražáky je to trochu z ruky. Ale vyplatilo by se tam vždycky udělat výpravu, každý by napsal co potřebuje a hromadně by se to koupilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×