Malcon Odesláno 1. duben 2013 Odesláno 1. duben 2013 Máte někdo zkušenosti s tímto mobilem? Nebojte se rozepsat, uvažuju o koupi, díky Citovat
kujon106 Odesláno 1. duben 2013 Odesláno 1. duben 2013 Když Intel, tak Motorolu Razr i. Měl jsem jí na recenzi a je to moc pěknej kousek. Citovat
Malcon Odesláno 2. duben 2013 Autor Odesláno 2. duben 2013 Intel není podmínkou, jen mě celkem zaujal poměr výkon/cena.Bohužel je tu ta závada s displejem.. Citovat
Mysak_Bob Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 ja si asi pockam do prazdnin na: http://www.pandawill.com/jiayu-g4-advanced-smart-phone-mtk6589-quad-core-2g-32g-47-inch-hd-ips-retina-screen-android-41-13mp-camera-gyroscope-p71208.html Citovat
Malcon Odesláno 2. duben 2013 Autor Odesláno 2. duben 2013 bohužel já jsem liné prase a čekat se mi nechce a navíc bych rád něco co nabízí O2, protože mám litr slevu ja jakýkoliv foun co nabízejí. Citovat
Přema Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Tak jestli ti nevadí ta zásadní chyba s dotykem tak jdi do něho.... Citovat
KingSpade Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 v diskuzích někdo psal, že žádný problém s displejem nemá..takže asi problém kus od kusu, good luck Citovat
KingSpade Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Tak pokud máš možnost si ho před koupí vyzkoušet, tak zkus a uvidíš jak je na tom ten display s tou odezvou, přinejhorším reklamace, je fakt že je to čína, tak asi záleží na jakou výrobní sérii narazíš. Citovat
Malcon Odesláno 2. duben 2013 Autor Odesláno 2. duben 2013 možnost vyzkoušení mám, ale nemám jistotu že ten kus který vyzkouším mi dojde i domů..už jsem se na to ptal v O2. Citovat
KingSpade Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 a koupě přímo toho vyzkoušeného telefonu v kamenném obchodu nelze? Citovat
Malcon Odesláno 3. duben 2013 Autor Odesláno 3. duben 2013 no, tak jsm tedy zariskoval a koupil si jej za 4.500,- u O2.Displej jede úplně v pohodě, stejně jako ostatní věci. Takže já si na nic nemůžu stěžovat, risk je zisk Citovat
hipisko Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 moja zena ho ma a nie je s nim ziadny problem. Urcite treba zobrat tu verziu s intelom, vykon podobny ako tegra2 , vydrz odost lepsia. displej ma sice horsiu odozvu ako na mojom samsung note, ale nie je to zase taka tragedia ako sa vsade pise. Citovat
Malcon Odesláno 4. duben 2013 Autor Odesláno 4. duben 2013 Já proti displeji nemůž říct ani \"ň\".Měl jsem Asus PadFone (podle mého nejlepší mobil terý byl zatím vyroben) a je to srovnatelné. Za mě palec nahoru:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.