libor Bureš Odesláno 26. březen 2013 Odesláno 26. březen 2013 Zdravim,auto mi chciplo za jízdy a nejde nastartovat,nejde benzin z hadičky,nevíte někdo kde je čerpadlo? neni slyšet. Citovat
KingSpade Odesláno 26. březen 2013 Odesláno 26. březen 2013 čerpadlo je pod zadní lavicí...tam je plastové víko..to vyloupneš a uvidíš čerpadlo Citovat
libor Bureš Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 není tam je tam jenom plovák,měl jsem ho venku. Citovat
Berry86 Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 A co třeba čidlo na klice? Pokud je čidlo KO, tak se nerozeběhne vůbec nic Citovat
KingSpade Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 že by měl break čerpadlo jinde než sedan? to se mi nezdá, tam musí být když u motoru není, jaký to máš ročník?...máš airbox na hlavě nebo vedle baterky? Citovat
pavska Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Čerpadlo bude z venku pod kufrem. Já to tak mám u sedana nový model. Citovat
Freedy Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Čerpadlo je vzadu za nápravou a je tam i palivový filtr. Citovat
KingSpade Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 tak jsem blbej....já měl za to že je pod sedačkama a nad nápravou že je filtr, tk chybička se vloudila a omlouvám se za mystifikaci Citovat
Karel Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Do roku 1992 bylo čerpadlo s palivovým filtrem za napravou a po roce 1992 je čerpadlo v nádrži. Citovat
libor Bureš Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 díky za info, ráno se podivám. Citovat
libor Bureš Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 je to 93\' podle techničáku. Citovat
libor Bureš Odesláno 29. březen 2013 Autor Odesláno 29. březen 2013 Tak je venku ,ale na baterku normalně funguje,je možné aby to bylo relé? Citovat
odee Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 Je, taky je možné, že je to třeba jen pojistka, ale to už jsi nejspíš kontroloval, další možnost je, že si nějakej předchozí majitel udělal samodomo vypínač na čerpadlo, kterej se podělal, ale to bys asi poznal, podle toho, že by u čerpadla byly nabastlený nějaký neoriginálně vypadající kabely, ikdyž už sem viděl, že se takovej trouba na kabeláž napíchl ne u čerpadla, ale až někde po cestě a pak je sranda hledatk kde. Zkus zkoušečkou ještě kabely u čerpadla, po otočení klíčkem musí do některýho jít proud, na natlakování, pokud nejde, což asi nepude, když čerpadlo samo valí, tak hledat, po kabelu, kde je chyba. Prvně bych ale zkoukl ty pojistky. Jinak mou radu ber jako amatérskou, v elektrice se vůbec nevyznám:roker Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.