Jump to content

10 typů internetových diskutérů

Guest StibTo
 Share

Recommended Posts

Guest StibTo

Ja jsem se v tom nenasel ale pod vetsinou tech diskuzi lze minimalne nektere z techto stereotypu najit :) Zrovna na Novinky.cz chodi hodne rudejch svini .. :)

A taky vseznalku - ale to asi vsude.

Ja jsem se v tom nenasel ale pod vetsinou tech diskuzi lze minimalne nektere z techto stereotypu najit :) Zrovna na Novinky.cz chodi hodne rudejch svini .. :)

A taky vseznalku - ale to asi vsude.

na Novinky.cz chodí i modrý svině :)

Zajímalo by mě, jak se Tihle exoti, na jejichž diskuzích se může normální člověk jen smát, živí v civilním životě, protože co kolikrát třeba znovna na novinkách je k vidění, to si už pomalu koleduje o zbavení svéprávnosti :myslim Totálně souhlasím s KingSpadem, když se nudím, najdu si nějakej zajímavej článek, ten přečtu za minutu a pak se hodinu bavím tím, co Tihle exoti dokážou napsat za šílenosti:D

Guest StibTo

Mno já mám těch diskuzních míst v oblibě víc ... Novinky.cz to je teda extrém v zpolitizovaném slova smyslu, co se sprosťáren ale i vtipných komentářů týka je tu web navratdoreality.cz případně D-Fens no a pak samozřejmě zdejší debaty v Pokecu :papa

Zajímalo by mě, jak se Tihle exoti, na jejichž diskuzích se může normální člověk jen smát, živí v civilním životě, protože co kolikrát třeba znovna na novinkách je k vidění, to si už pomalu koleduje o zbavení svéprávnosti :myslim Totálně souhlasím s KingSpadem, když se nudím, najdu si nějakej zajímavej článek, ten přečtu za minutu a pak se hodinu bavím tím, co Tihle exoti dokážou napsat za šílenosti:D

No bez urazky i u nas jsou obcas diskuze taky na urovni kvokani slepic :D nastesti se sem tak netaha politika.

Ale ty diskuze jsou ve smes pro odreagovani.Neni v tom moc korektnosti a ani moc komentujicich tam nechodi s cilem plodit neco hlubokomyslneho :papa