fidel Odesláno 17. červenec 2005 Odesláno 17. červenec 2005 Zdarec lidi! Chtěl bych před cestou do chorvatska vylepšit zvuk v káře za rozumnou cenu. Vybral sem radio Hyundai 4x40W s Mp3 atd. ale potřebuju sehnat nějaké repro do zadního plata plus možná výšky do palubovky, ve dveřích už něco mám. V zadu sem to ještě neměřil tak ani nevim rozměry Poradí někdo? Neprahnu po vyplachovačkách mozku ale aby to trochu solidně hrálo Citovat
John Odesláno 17. červenec 2005 Odesláno 17. červenec 2005 Ahoj tak pokud chceš něco solidního za rozumný peníz tak ti doporučuju Helix Blue 62 MK jsou to kompa a na radio jsou supr. A nebo pokud by jsi chtěl ovaly tak Helix Blue 69MKII. Cena je cca 2tis kč, a hozhodně neprohloupíš. Pokud ti mohu poradit, tak dopředu bych dal ty kompa a do zadu ty ovály. Rozhodně je to nejlepší a kvalita zvuku je naprosto supr. Citovat
John Odesláno 17. červenec 2005 Odesláno 17. červenec 2005 Původně zaslal: Fusion kompa = komba? Kompa myslím dvoupásmový komponentní systém. Tzv. oddělené výšky a basy přes výhybku. Citovat
fidel Odesláno 17. červenec 2005 Autor Odesláno 17. červenec 2005 Tak sem zgoml ty helixy a vypadá to věru dobře. Asi do toho pudu. Hodim to do předu a zadek dodělám pozdějáš. Jenom doufam ze ty vyšky vejdu pod ty dekly na palubovce. Jinak diky za info Citovat
John Odesláno 17. červenec 2005 Odesláno 17. červenec 2005 Původně zaslal: fidel Tak sem zgoml ty helixy a vypadá to věru dobře. Asi do toho pudu. Hodim to do předu a zadek dodělám pozdějáš. Jenom doufam ze ty vyšky vejdu pod ty dekly na palubovce. Jinak diky za info Ty vejšky se tam vejdou uplně vpohodě. pod tim deklem je dost mista a ty vejškáče jsou malinkaty ale hrajou dobře. Jinak dobrá volba nejdřív předek a pak zbytek. Určitě nebudeš litovat. :super Citovat
fidel Odesláno 21. červenec 2005 Autor Odesláno 21. červenec 2005 a musím vám pánové poděkovat za dobrý typ , páč helixy splnily přesně to, na co ste me tady navnadily a z toho mam radost jak sviňa Fakt dobrej pomer cena vykon Citovat
Fusion Odesláno 22. červenec 2005 Odesláno 22. červenec 2005 Původně zaslal: John Původně zaslal: Fusion kompa = komba? Kompa myslím dvoupásmový komponentní systém. Tzv. oddělené výšky a basy přes výhybku. Ajo Tudle zkratku slyším poprvé, dík za vysvetlivku Citovat
mk405 Odesláno 22. červenec 2005 Odesláno 22. červenec 2005 Původně zaslal: fidel a musím vám pánové poděkovat za dobrý typ , páč helixy splnily přesně to, na co ste me tady navnadily a z toho mam radost jak sviňa Fakt dobrej pomer cena vykon a to jsme ti ještě neřekli že časem budou hrát ještě lépe Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.