Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2,0 HDi RHY + Druhá RHZ


maNkovic

Recommended Posts

No ja som kupil auto z klučom bez baterky a mikrospínača baterku som kúpil spínač prispájkoval a podla knižky som aktivoval klúč ale nereagoval . A ked som dnes rozobral tu palubovku lebo mi neklikal ten reproduktor na smerovky tak len zamklo a hned odomklo auto a uš funguje :o:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Odee : Keby mi to niekto povedal tak neuverím ale ked som sa v jednom bazare previezol na A4 , O1 a 406 tak som hned vedel aké auto budem hľadať . Neveril som že to je to iste ale ozaj A4 O1 a golf 4 rovnako tvrdé autá ... Sestra má G4 tdi ale jedna cesta Zvolen - Wien mi stačila aby som pochopil že to nieje auto premňa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to francouz a navíc všechny Tvé německé alternativy sou o třídu níže, což ovšem neznamená, že A6, Pašík nebo Superblbec sou pohodlnější než 406, ale sou na tom určitě lím než A4,O1 a G4:D

Já osobně si myslím, že co se pohodlí týká bych se asi zamiloval do C5, tak sem ji ani radši nikam nešel zkoušet, protože by to pak bylo divný spojení \"zvíře a zvíře\" :D

[upravil dne 25/4/13 16:10 od odee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...