lud3k Odesláno 1. březen 2013 Odesláno 1. březen 2013 Zdravim. CHtel jsem se zeptat zda-li mate nekdo zkusenosti s nejakou firmou na chip v Brne a okoli. Citovat
Vítek1 Odesláno 1. březen 2013 Odesláno 1. březen 2013 V Brne zadna poradna neni jen nalejvaci Citovat
lud3k Odesláno 1. březen 2013 Autor Odesláno 1. březen 2013 znami dela ale pouze Vw,skoda Doporucili me chipcar na Uvoze Citovat
LORD_mapiv Odesláno 1. březen 2013 Odesláno 1. březen 2013 ja byl na chipu zde: http://www.profi-chiptuning.cz/ není to nic echt, ale vše proběhlo v pohodě a dá se s nima dohodnout i na ceně když si najdeš někde jinde levnější.. byl tam i kamarád s RS fábií a byl taky spokojen.. Citovat
lud3k Odesláno 1. březen 2013 Autor Odesláno 1. březen 2013 Zkusil jsem napsat email. uvidime co napisou je tam nejaka akce 30% sleva. Jinak jeste je jeden Borec z Brno-Slatina ale Bohuzel nemuzu na nej najit nikde kontakt Citovat
Vítek1 Odesláno 1. březen 2013 Odesláno 1. březen 2013 Ty jo neblaznete to radeji reknete Strakimu az pojede do Brna tak vam to udela za super cenu. A jeste to neni nalejvac jak ten profi. lud3k: ten znamej dela za kolik a co to je zac? Nespolupracuje s motopower? tady reference: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=111523&highlight=profichiptuning [upravil dne 1/3/13 12:58 od Vítek1] Citovat
lud3k Odesláno 2. březen 2013 Autor Odesláno 2. březen 2013 Psal jsem mu SZ zatim neodp...za kolik tak cca se pohybuji ceny u nej? Citovat
lud3k Odesláno 2. březen 2013 Autor Odesláno 2. březen 2013 ten smajlik znamena ze to je asi normalni? nebo ze neodpise:) Citovat
DERT123 Odesláno 2. březen 2013 Odesláno 2. březen 2013 ale odpise ale ma toho zrejme vela ... ja mam tiez chip od Peta a spokojnost Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.