rgot Odesláno 21. září 2013 Odesláno 21. září 2013 StibTo ...pokud jich máš povíc tak jalapínka napln sýrem a obal pak osmaž...i ty zelený... ony jsou jalapenos vlastně zralý jako jedny z mála už zelený...červená barva u nich je na semeno...ze zelených ti nevzejdou...jo jinak smažený jalapenos...no paráda s oroseným naprostá souhra chutí.... Citovat
Guest StibTo Odesláno 21. září 2013 Odesláno 21. září 2013 Diky za radu Je jich tam celkove jeste asi 10, nektery mensi, jiny vetsi a dozravajici ... asi to s tim syrem zkusim Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. listopad 2013 Odesláno 10. listopad 2013 Poslední 3 mohykánky co už nedozrály (ale stejně jsem je sežral) Citovat
Guest Scratch Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 ja je mam jeste venku :o:o Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. listopad 2013 Odesláno 11. listopad 2013 Tak to jim nezavidim Jsi je tam zapomnel ne ? Citovat
Guest StibTo Odesláno 19. leden 2014 Odesláno 19. leden 2014 Tak kdo se zase letos chystá pěstovat ? Citovat
Guest servisman Odesláno 19. leden 2014 Odesláno 19. leden 2014 Ještě je asi brzo , to tak až za měsíc. Citovat
Guest StibTo Odesláno 19. leden 2014 Odesláno 19. leden 2014 však jo, taky píšu CHYSTÁ, chystat se můžeš už teď.. Citovat
Guest servisman Odesláno 19. leden 2014 Odesláno 19. leden 2014 Já loni začal pozdě asi v dubnu ,ale nějaká ta malo úroda byla. Letos budu muset dříve zasadit. Citovat
Guest StibTo Odesláno 19. leden 2014 Odesláno 19. leden 2014 já loni nechával klíčit v jiffy tabletkách v únoru tuším v druhé půlce a to už také bylo pozdě a hlavně jsem se pak pořádně nevěnoval tomu přisvětlování, letos bych to chtěl udělat lépe Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. únor 2014 Odesláno 11. únor 2014 http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=18875 jak zasadit a jak se starat o klicky (nebrat jako jedine mozne varianty !) Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. únor 2014 Odesláno 11. únor 2014 Tradičně vyseju poslední víkend v únoru Citovat
enikybeniky Odesláno 11. únor 2014 Odesláno 11. únor 2014 Já se chystám teprve začínat, k Vánocům jsem dostal totok: Citovat
Guest Scratch Odesláno 11. únor 2014 Odesláno 11. únor 2014 ja mam letos jalapenos a trinidad moruga scorpion nabizim seminka naga morich a habanero red savina, pokud by nekdo chtel...... Citovat
Jeny Odesláno 11. únor 2014 Odesláno 11. únor 2014 ja mam letos jalapenos a trinidad moruga scorpion nabizim seminka naga morich a habanero red savina, pokud by nekdo chtel...... tak to přeju dobrou chuť Citovat
Guest Scratch Odesláno 12. únor 2014 Odesláno 12. únor 2014 jojo, bude to peklicko..... ale loni svagrovi vse pochcipalo, tak doufam, ze letos budem uspesnejsi.... Citovat
Feelly Odesláno 2. březen 2014 Odesláno 2. březen 2014 Kluci chtěl bych taky zkusit pěstovat byla by možnost semínek? Kdyžtak se dohodnem na ceně Pokud by to šlo, kdyžtak se mi ozvěte do SZ Díky moc! Citovat
Jeny Odesláno 2. březen 2014 Odesláno 2. březen 2014 seminka-chilli.cz a můžeš si vybrat co chceš Citovat
Guest StibTo Odesláno 2. březen 2014 Odesláno 2. březen 2014 ja mam seminek dost ale nemuzu garantovat klicivost a nechtel bych tu pak neco poslouchat .. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.