Otan Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Tak co na to říkáte? Zdá se , že dobré ceny, hlavně se mi líbí ta 5008. http://www.domansky.cz/prodej-vozu_peugeot_akce_7-dni-peugeot-2013 Citovat
Laďa Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Takové ceny kdyby byly cca před 4 lety, tak kašlu na pohodlnou 407 a jdu do nové 301 nebo spíše 308. Citovat
ozzy56 Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Jojo, je nás více, co bychom šli do jiného typu za ty prachy, osobně do 308SW Citovat
lukaro Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Snad příští rok bude stejně dobrá akce, bych si konečně nové auto pořídil Citovat
Otan Odesláno 30. leden 2013 Autor Odesláno 30. leden 2013 Už mnoho času nezbývá, třeba to prodlouží, či, jak píšete, budou opakovat. Ta 50008!!!!! :papa Citovat
lukaro Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Budou nové a nové modely takže další rok budou podle mě taky takové fajn ceny... Teď si auto nemohu dovolit, snad příští léto Citovat
Otan Odesláno 30. leden 2013 Autor Odesláno 30. leden 2013 No u mne je to vyloženě rozežranost. Stávající pežotek je ve vynikajícím stavu, jenže jej rok výroby sráží v ceně dolů, navíc mi ve všem vyhovuje a je to již druhé auto u kterého jsem manželce tvrdil, že je poslední a že ho již dojedu. Tak mám dilema, co nyní. Manželka mi do toho nemluví, ale asi by muselo být červené. Čas rozhodne.:papa Citovat
Rejty Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Otan: mno já tento týden prolezl všechny modelu Peugeotu a nejvíc místa je v 5008,508 a 307, zybtek trochu skomírá ale osobně bych šel do 308;) Citovat
Otan Odesláno 31. leden 2013 Autor Odesláno 31. leden 2013 Jak vidmo z popisu, mám 307, jsem velice spokojený, nevím 308 mne nějak nebere, ale ta 5008, ta se mi moc líbí i když má své mouchy.:papa Citovat
elton Odesláno 31. leden 2013 Odesláno 31. leden 2013 Otíku, musím tě pochválit za dobrý vkus... Citovat
Otan Odesláno 31. leden 2013 Autor Odesláno 31. leden 2013 Otíku, musím tě pochválit za dobrý vkus... Jo ten a žízeň, ty mám.:aut Citovat
Mysak_Bob Odesláno 31. leden 2013 Odesláno 31. leden 2013 no, coz o to, mne se taky 5008 libi, ale ma financni situace na ni nemela, tak mam 308. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.