Cinicman Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Jo on je manažer nadčlovek a metličku nemôže zobrať zo sebou... kam sme to len s v tej \"spoločnosti\" dospeli... Citovat
Tango C8 Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Nepochopil, nevadí. [upravil dne 21/1/13 14:14 od Tango C8] [upravil dne 21/1/13 14:14 od Tango C8] Citovat
Cinicman Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Nepochopil... Jednu metličku mám doma, jednu v robote... ak za tých pár hodín čo nesedím v aute nakydá snehu tak ometiem a nič mi nenapadá na sedačku... tečka... Citovat
Tango C8 Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 To byl jako příklad. Co tak důchodce co jde na nákup, třeba? Citovat
Tango C8 Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Jo, se smetáčkem v ruce, co kdyby nasněžilo:D Dle tebe:papa:roker Citovat
Gabriel 307 Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 PSS. Toto bolo minuly stvrtok v BA v Karlovke, auto stalo na parkovisku od rana 08:00 hod do cca 15:30 hod... Nalavo je vidiet, co som musel \"oskrabat\" rukou, aby som mohol otvorit dvere bez toho, aby mi tam padlo kilo snehu ... V tomto pripade by ma napriklad skrabka vo viecku, naozaj \"potesila\" [Edited on 21/1/13 13:43 by Lubk0] tak si ju daj do kufra;) ako ju mám ja,otvorím 5 dvere a nič nikde nepadá [upravil dne 21/1/13 14:24 od Gabriel 307] Citovat
Cinicman Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Já ti nevím... žeby som bol až tak zhýčkaný tými podzemnými garážami... PS: Kefalín, koľko snehu tak cca. napadne pri jednom bežnom doochodcovskom nákupe? Citovat
Tango C8 Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 No, podle toho jak se důchodce pohybuje, tak aj 5 cm. A Lidl většinou nemá garáže. Jináč je to absurdní [upravil dne 21/1/13 14:27 od Tango C8] Citovat
Cinicman Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 „Aha! No jo. No jo, no, tak se mějte pěkně, pane majore.“ Citovat
Stejsn Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 Jo jo, běžně manažer nosí v kufříku smetáček:P Manažer nejezdí rapidem! Manažer jezdí loganem. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 21. leden 2013 Odesláno 21. leden 2013 PSS. Toto bolo minuly stvrtok v BA v Karlovke, auto stalo na parkovisku od rana 08:00 hod do cca 15:30 hod... Nalavo je vidiet, co som musel \"oskrabat\" rukou, aby som mohol otvorit dvere bez toho, aby mi tam padlo kilo snehu ... V tomto pripade by ma napriklad skrabka vo viecku, naozaj \"potesila\" [Edited on 21/1/13 13:43 by Lubk0] tak si ju daj do kufra;) ako ju mám ja,otvorím 5 dvere a nič nikde nepadá [upravil dne 21/1/13 14:24 od Gabriel 307] Nečítaš Vidíš, ako je auto na fotke zaparkované ? Bud je zadkom ku kríkom, velmi na tesno, alebo zadkom k betonovej stene parkoviska ... Predkom sa tam neda ist, nakolko na parkovisku je rampa, ktora sa otvara prilozenim zamestnaneckej karty ... Takze s parkoviska sa musi vychadzat prednou castou vozidla. Preto sa tam auta skorej nacuvavaju ... Tym padom sa k 5 dveram nedostanem ... Cinicnam = metlicku naozaj nosti neplanujem zo sebou ... V aute nosim metlu + lopatu + metlicku + skrabku :D Na metle a na lopate mam skratene rucky Takze sa s tym viem \"popasovat\" Ale zaklad je ten, ze lez otvorim dvere, ometam to rukou, a to uz nie je tak prijemne, ako skrabkou. Navyse som teraz ja zo skodovky sklamani tiez ... To ze tam nedali zamykacie viecko, no to tam tu skrabku ani davat nemuseli, v tom pripade to nema ziadny ucinok A ten clanok s blesku :D Co ti sibe To mozme spravit aj test ze zobereme nejakeho africana z osady a nechame ho nastartovat auto bez toho, aby sme mu vysvetlili ako :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.