SisakT Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 peugeot 307 2.0HDi 66kw pri zaradenej 4ke jazde mestom rychloatou 45+ km/h trha autom preco? Citovat
shark734 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 lebo to podtacas jak svina, keby ma ten motor ruky a nohy tak ta nakope a vyfacka Citovat
SisakT Odesláno 24. prosinec 2012 Autor Odesláno 24. prosinec 2012 a predtym mi to nikdy nerobilo Citovat
anthraX306 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 no 45 je fakt malo na 4 kdyby aspon 55 , ale 66kw bude jinak zprevodovane shark nie ? Citovat
shark734 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 bude, tych 60km/h sa na 66kw da, ale aj to mi reže uši, na 100kw idem na 3ke az do 65km/h tipujem to na zaneseny EGR co od toho dusenia motora... Citovat
koblih69 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Ále prd na 4 ten motor jde ve 45 km za hodinu plynule... Citovat
Stosun Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 na 4 jezdim az od 70 da se min ale na rovince mensi stoupani a je konec.Takze po meste jedine trojka aspon u mne. [upravil dne 24/12/12 12:29 od Stosun] Citovat
koblih69 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Vstřikovače, Egr, Drv, váha vzduchu, filtry... Citovat
SisakT Odesláno 24. prosinec 2012 Autor Odesláno 24. prosinec 2012 alebo radsej jazdit na 3ke? Citovat
SisakT Odesláno 24. prosinec 2012 Autor Odesláno 24. prosinec 2012 nie na trojke nie len na 4 je lepsia spotreba Citovat
koblih69 Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 v kolika otáčkách to trhá a v jakém režimu? Citovat
SisakT Odesláno 24. prosinec 2012 Autor Odesláno 24. prosinec 2012 tak to ti terazneviem povedat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.