lukaro Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 115ks jsem napočítal, nepočítám sebe, vezmu si asi 5ks minimálně Citovat
mr.SM Odesláno 8. leden 2013 Odesláno 8. leden 2013 Zajimalo by me zda uz nekdo ma, nejake fota na autech. Popripade jak na to na 207... [upravil dne 8.1.13 18:42 od mr.SM] Citovat
Tantor-BN Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 ak by tu bol niekto zodopovedný tak by sa to mohlo spraviť že pošleš znaky na slovensko jednemu človekovi a ten to rozpošle (kvoli cene) ale ak nie tak nie ja som len chcel navrhnuť Citovat
Miko1 Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 A takhle něják to muže vypadat na autě-foto nic moc:D Citovat
Miko1 Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 chce to lepší fotku. Musím až zítra dneska je moooc tma a moooc kosa:D Citovat
Tantor-BN Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 to je to ktore sme obiednavali či to maš home made ? Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 Sorry, ale toto je pekny otras:blicismajlik Citovat
Miko1 Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 Nevím co jste si objednali ale tohle je pouze vzorek;) já to na autě nechci Citovat
lukaro Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 Slušná práce stejný lesk bude i na tom nerezu, co jsem nabídl klukům já Citovat
Bobo.KH Odesláno 14. leden 2013 Odesláno 14. leden 2013 Jen malé info pro chlapáky co mají 406 now model.Aby počítali s tím,že pokud vyříznou origo znak a budou ho chtít zapustit do zádu,aby zakryli díru,tak se tam ten znak 9cm nevejde :-( Jen aby jste s tím počítali? Citovat
Kubajz.B Odesláno 2. únor 2013 Odesláno 2. únor 2013 Včera mi přišli do schránky lvíčci. Řešil už někdo na 206tce, jak toho původního lva dostat z masky? Drží to tam asi na 6 bodcích, ale nevim jak je všechny najednou odháknu Citovat
peugeot 206 Odesláno 2. únor 2013 Odesláno 2. únor 2013 mám síce 206+ ale už som ho dával dole, ja som jeden po druhom povolil a trošku vyzatlažil von tak aby sa mi nezacvakol naspäť, alebo do každého bodca daj špajglu tak aby sa ti necvakla naspäť a len vyber lva Citovat
Kubajz.B Odesláno 2. únor 2013 Odesláno 2. únor 2013 Ona se stejně vycvakne jen ta nalakova predni strana ale ten velkej obrys tam zůstane ne? Nejde prostě celej lev vyndat a dát tam toho nového ne? Citovat
peugeot 206 Odesláno 2. únor 2013 Odesláno 2. únor 2013 jj zlezie len chrómový lev, obrys pod ním ostane treba ho odrezať a vytmeliť a nalakovať alebo namiesto tmelenia tam dorobiť z plastu alebo plechu kritku Citovat
Kubajz.B Odesláno 2. únor 2013 Odesláno 2. únor 2013 Já věděl že to jen tak lehko nepůjde . Toho sem se bál, ale každá sranda něco stojí. Citovat
peugeot 206 Odesláno 2. únor 2013 Odesláno 2. únor 2013 nie všecko je jednoduché najlepšie keď si zoženieš náhrádný znak ktorý zničíš Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.