Šalda Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Přibližná cena tady už byla řečena, ne;) Jinak stejně si myslím že nás potom bude míň kdo si to doopravdy nechá udělat:myslim Citovat
lukaro Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Taky si myslím... A co povrchová úprava? Pokud si zvolíte obyčejný plech (11373 dle ČSN, která už neplatí) tak povrchovky tyto: - zinek (modrý, černý) - komaxit (odstíny RAL - vzorkovník zde: http://www.evyt.cz/download/vzornik-stukturovany-KOMAXIT-dle-odstinu-RAL.pdf) A kdo by chtěl nerez, tak tu 17240 dle ČSN Za povrchovky bude nějaký příplatek, ale drahé to nebude. Avšak pokud to bude nějaký odstín, který firma jen tak nepoužije, prodraží se to, levnější je vybírat ze základních odstínů, které se dělají často a může se lvíček přidat k jiným objednávkám.. Citovat
Andreww Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Šel bych do nerezu. Počkám, až bude objednávací vlákno. Vidím, že rozměr pro 306 se tu už objevil, ikdyž doplněný v příspěvku není Citovat
Tantor-BN Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 A na 306 old už máte napísane rozmery ? a prosím vás ktoré presne to bude ? lebo je tu vela fotiek...ak by ste mohli hoďťe link alebo mohol by sa upraviť prvý príspevok a dať tam aj cenu aj fotky Citovat
lukaro Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Upraveno Zatím zjišťuji ceny vždy za 1ks výpalku a to průměrného rozměru. Lépe to asi nezjistím, protože nevím, kolik kusů bude Takže veškeré ceny, které uvedu, budou informativní a nejvyšší možné. Citovat
Woiser Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 old 306 prece nema lva v ramecku, tam je jeste takovej ten obrysovej ne? jestli se nepletu... Citovat
Šalda Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Asi bych šel do nerezu, ale ten už nepůjde stříknout do chromu:myslim Nebo aspoň stříbrná kdyby byla [upravil dne 2/1/13 22:02 od Šalda] Citovat
lukaro Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Nerez půjde povrchově upravit a to elektrochemickým leštěním ale bude to pálka a tohle já nejsem schopen zařídit. Jde i mechanické leštění, broušení, abrazivním dmýcháním a podobně. A pak je tu možnost mořením, mělo by být levnější jak elektrochemické leštění, ale pořád dražší než mechanické leštění. Je jasné, že prostě chemie je dražší EDIT: pokud se nepletu, takto si to pamatuji z práce, více o tom nevím, standardně nerez dále neupravujeme.. Znak bude nejlepší z obyčejného plechu a pak zinkovat, celkově to bude levnější jako lev z nerezu, jako včetně povrchovky,.. [upravil dne 2/1/13 22:08 od Lukáš_307] Citovat
Šalda Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Příští týden se zeptám v práci co se s tím dá dělat, a hlavně taky aby to bylo zadarmo nebo jen za protislužbu:D Pak se rozhodnu zda jít do plechu nebo nerezu:myslim Znak barevnej mít nechcu, barevnej bude podklad pod znakem. Citovat
lukaro Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Modrý zinek vypadá takto: http://files.kovoobrabeni.webnode.cz/200000135-7e9e47f2f2/P1010106.JPG Citovat
Šalda Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Tak takhle by to asi šlo taky:myslim Prostě co nejblíže origo stavu, abych mohl nechat stávájící rámeček kolem lvíčka bez nějakých úprav. Citovat
lukaro Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Se zinkem se k němu dostaneš blízko, ale pořád to nebude ono. Chrom je více zrcadlový odstín... S takovou povrchovkou ti nepomůžu, jedině koupit spray a nastříkat si to doma Citovat
Šalda Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Sprejem stříkat chrom to je ta největší prasečina:D Zeptám se v práci, mám tam taky nějaký známosti v oblasti lakování, stříkání, kovobrábění a podobně. Citovat
lukaro Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Já vím, ale měl jsem tě za odborníka :D nechtěl jsem tě tu nějak shodit před ostatníma... Citovat
Šalda Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Odborník jsem kdysi býval, ale takovej odborník aby chrom stříkanej sprejem vypadal k světu zase nejsu, ostatně takovýho snad ani neznám:D:D Zeptám se na nějakou tu chemickou úpravu na chrom, myslím že to dělají i v Brně, a tuším že za tak malej kousek by mohli chtít do 200.-, to už by docela stálo za hřích. Citovat
lukaro Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 Zkusím se poptat, ale nic neslibuji... Komaxit zvládnu, zinek a černění taky, to je ale všechno, nejspíš to platí i pro ostatní Citovat
Tantor-BN Odesláno 2. leden 2013 Odesláno 2. leden 2013 ano 306 old ma tak ako pisete...to sa nebude dat? cisto len ten lev a snad to tam dopasujem;) Citovat
lukaro Odesláno 3. leden 2013 Odesláno 3. leden 2013 PÁNOVÉ, mám tady ceny od pana Matušíka, který má relativně velkou a dobrou firmu v Prostřední Bečvě. V ceně je započítáno: vypálení, materiál, manipulace, programování, příprava stroje, balení a expedice. Dopravu bych zařídil já osobně, i když to nemám úplný kousek Ceny za 1 ks - obyčejný plech, tl. 1,5mm: 115kč - nerez, tl. 1,5mm: 128kč - nerez, tl. 1mm: 121kč Ceny za 10 ks - obyčejný plech, tl. 1,5mm: 21kč - nerez, tl. 1,5mm: 34kč - nerez, tl. 1mm: 72kč Ceny za 20 ks - obyčejný plech, tl. 1,5mm: 15kč - nerez, tl. 1,5mm: 29kč - nerez, tl. 1mm: 22kč Teď je potřeba zjistit, kdo by měl vážný zájem a kdo ne, upřímně, 100kč za logo se mi dávat nechce, když mě pak bude čekat ještě koupě předního znaku, pak povrchová úprava a podobně... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.