mikolli Odesláno 10. listopad 2012 Odesláno 10. listopad 2012 čau chtěl jsem se zeptat jestli by šli z Peugeot 106 xsi 1995, sport. sedačky s tapecama do myho Peugeot 106 z 1998 v naftě tyto sedačky a jestli by šli na my pojezdy nebo musim myt ty z toho 1995 a jesli je nak musim upravovat a nebo je normalně vyměnim jen za ty moje a bez uprav děkuji za odpověd Citovat
FiFa_cze Odesláno 10. listopad 2012 Odesláno 10. listopad 2012 Podle mě to bude pasovat v pohodě. Citovat
mikolli Odesláno 11. listopad 2012 Autor Odesláno 11. listopad 2012 čau dik za odpověd a tak že je jen vyměnim za ty moje jo a na ty moje teda pojezdy jo nebo na ty z toho staršiho pojezdy Citovat
FiFa_cze Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 No potvrdí ti to někdo, kdo viděl sedačky ze staršiho modelu i z novějšího, ale myslím, že pojezdy jsou stejny, tak by to mělo pasovat kus za kus... Citovat
loki Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 Ty sedačky nabízím Já a jsou uplně stejný,pouze se tam musí dát pyropatrony,já mám ted v rally s1 taky sedačky z rallye S2,a nemusí se měnit vůbec nic Citovat
mikolli Odesláno 11. listopad 2012 Autor Odesláno 11. listopad 2012 bude to znit chlopě ale ty pyropatrony sou co a šli by tam z mych sedaček Citovat
loki Odesláno 12. listopad 2012 Odesláno 12. listopad 2012 pyropatrony jsou závislé na airbagu,když vystřelí tak patrona udělá to ,že pásy se více přitáhnou abys neprolít oknem Laicky řečeno ,a samozřejmě půjdou přendat z tvých sedaček na ty nové Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.