bouda86 Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 Dobry den stala se mi takova vec, kdyz startuju nebo zhasinam motor tak zacne neco pod motorem kovove klepat.... Pri lehnuti pod auto je viditelna cast vyfukove soustavy naprosto v poradku (stredni dil - trubka, koncovy tlumic...). Problem je pouze pri vetsim hybnuti samotnym motorem, jinak nic neklepe. Taky priznak je ze se moc nekouri (chapej nejde ohraty vzduch) z koncoveho dilu vyfuku ale jakoby pod motorem. Mimo to se stalo auto hlucnejsi. Poradite co by to mohlo byt (ja myslim ze vyfukovy soustroji) respektive jaka cas, a kolik by to mohlo stat? Diky. V mojem servisu na to nemaji ted moc cas tak jestli je to OK a da se s tim jezdit a na co se mam pripravit,.. Jeste jednou diky moc za odpovedi! (P.S. jenom ze zvedavosti ma 1.4 hdi katalyzator nebo neco takovyho?) [upravil dne 2/11/12 06:21 od bouda86] Citovat
jogi24 Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 1,4Hdi katalyzator ma, a je hned za turbom. Mne ked sa odlomil koncovy tlmic na mojom,som nic nepostrehol pocas jazdy,az ked som chcel motor zhasnut,tak nieco kleplo o karoseriu. Inak ziadna zmena zvuku a pod. Vezmi si kanmarata na pomoc, a staruj a zhasinaj. Mozes mat vadnu aj pruznu spojku(tzv. pletenec) vyfuku co je pod motorom. Citovat
mxmen Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 nejspíš to bude pružný díl výfuku (vlnovec),je to ta opletená část pod motorem. poznáš to podle začouzeného místa, nebo at ti někdo zahýbá vzadu konocovkou výfuku a podívej se je to volné,nebo ucpat výfuk a uvidíš kde to uniká. Citovat
bouda86 Odesláno 5. listopad 2012 Autor Odesláno 5. listopad 2012 no dela to nekde pod motorem, kde na to neni videt a nemam moznost zvednout auto nebo pod nej nejak vlezt.... asi bych to taky tipoval na vlnovec,... nevite kolik tahle sranda na 1.4 HDi i s praci bude stat??? Diky moc Citovat
bouda86 Odesláno 7. listopad 2012 Autor Odesláno 7. listopad 2012 tak problem dnes vyresen, upadl takovy ten uchyt nekde pod katalyzator u vlnovce..... dali to dohromady a pripevnili a je to OK.... oprava cca za 500 :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.