PAJA106 Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Ahoj, na 206 viz podpis (RHY, bosch, EDC 15) jsem udělal následující EGR off dle návodu zde na fóru-podložka mezi koleno sání a trubičku od EGRu, ucpání hadičky na EGRu a od el.mag. ventilu. Dnes, tzn. po cca 300 km mi to vyhodilo chybu Antipollution fault, dle diagnostiky P0400. Můj dotaz zní, co s tím?? Pouštět si bordel do motoru se mi moc nechce:( Citovat
PAJA106 Odesláno 31. říjen 2012 Autor Odesláno 31. říjen 2012 Tak protože nehodlám podporovat servis, aby mi každou chvíli mazali diagnostikou závadu a jezdit s rozsvícenou kontrolkou taky nechci, tak prozatimně EGR zprovozněn, nicméně návrhy na řešení situace uvítám. Citovat
tomik1987 Odesláno 1. listopad 2012 Odesláno 1. listopad 2012 asi to bude potrebné ošetriť aj softwerovo, keď chceš mať odpojené EGR. Citovat
PAJA106 Odesláno 20. prosinec 2012 Autor Odesláno 20. prosinec 2012 Co se týče EGRu, tak po Novém roce se mám stavit u pp205 a uvidí se, zda to půjde vyřešit, má 206 už si jeho zaslepení umí pohlídat, takže bude zřejmě třeba upravit SW v ECU. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.