fousáč.r Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 Ahoj,můžete mi poradit jak opravit ukazatel stavu paliva?Dolíval jsem z kanystru a kontrolka ukazuje 1/3 nádrže ve skutečnosti bylo doplněno po hrdlo... Děkuji za radu. Radek Citovat
koblih69 Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 Aha zajímavé, no myslím, že to nebude problém a postupně se to srovná samo. Citovat
fousáč.r Odesláno 23. říjen 2012 Autor Odesláno 23. říjen 2012 no to doufám,jen je to celkem nepříjemné...nevím kolik tam mám a nerad bych vyjel nádrž do nuly.Dá se tomu nějak předejít při doplňování paliva? Citovat
fousáč.r Odesláno 23. říjen 2012 Autor Odesláno 23. říjen 2012 včera jsem doplnil a dnes jsem najel max.15 km Citovat
koblih69 Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 No tak pojezdi ještě pár desítek km a srovná se to... Citovat
fousáč.r Odesláno 23. říjen 2012 Autor Odesláno 23. říjen 2012 doufejme,celkem mne to sejří!!! díky za rady Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.