John Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 Taky jsem zvědavej ... šup šup s videem Citovat
BiFF Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 To bude rachot :-D teda aspon ten muj decat peugeot sport sk. N je maras :-D Taky se tesim na video Citovat
Štajný Odesláno 26. květen 2013 Odesláno 26. květen 2013 sakra, že bych se na tu bestii přijel podívat? Citovat
jiri106xs Odesláno 26. květen 2013 Autor Odesláno 26. květen 2013 Na video si budete muset počkat... zatím se to bojím vytočit, než si všechno sedne, takže by z toho moc nebylo. Doladím pár věcí a pustím se do výroby sacích svodů pro 4-klapku, aby mohla brzy do auta. Štajný: klidně přijeď, jsem u ní teď každý den, takže není problém. Citovat
jiri106xs Odesláno 26. květen 2013 Autor Odesláno 26. květen 2013 A kdyby se někomu chtělo, tak děkuji za hlasy http://www.tuningautodoplnky.cz/soutez/detail/9 Citovat
Štajný Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 tak hlas už máš , ve středu mám ústní tak že bych přijel třeba ve čtvrtek? Citovat
jiri106xs Odesláno 27. květen 2013 Autor Odesláno 27. květen 2013 Díky Ok, cca od 15:00 můžu, tak dej pak akorát vědět v kolik a domluvíme se Citovat
Štajný Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 tak bych nějak po tý 15h přijel, cestu víceméně znám tak snad se neztratím , jen bych pak potřeboval nějak blíž navýst po Ruprechticíh Citovat
jiri106xs Odesláno 5. červen 2013 Autor Odesláno 5. červen 2013 Tak dnes prvních cca 15km a vše šlape jak má. Biff: Budeš se divit, ale chytla na první pokus :D Citovat
John Odesláno 6. červen 2013 Odesláno 6. červen 2013 Čekáme na video... a nebo alespoň pár fotek jak už je auto pohromadě. Citovat
odee Odesláno 6. červen 2013 Odesláno 6. červen 2013 Neím, jestli skandovat \"fotky,fotky\" nebo \"video, video\" nejlepší samozřejmě oboje:super Citovat
jiri106xs Odesláno 6. červen 2013 Autor Odesláno 6. červen 2013 Dneska něco spáchám... alespoň pár fotek Citovat
jiri106xs Odesláno 6. červen 2013 Autor Odesláno 6. červen 2013 Tak tady alespoň něco, když jsem to slíbil Foceno telefon, takže se omlouvám za kvalitu. Citovat
John Odesláno 6. červen 2013 Odesláno 6. červen 2013 Pěkný krasavec.Rozpěra nebude?A nějak nevidím vzducháč. Citovat
jiri106xs Odesláno 6. červen 2013 Autor Odesláno 6. červen 2013 Rozpěra čeká na nový lak a vzducháč tam jde zítra. Citovat
John Odesláno 6. červen 2013 Odesláno 6. červen 2013 Jsem si řikal,že tam něco chybí ale fakt pecka... nádhera. Citovat
jiri106xs Odesláno 6. červen 2013 Autor Odesláno 6. červen 2013 Díky díky Teď bude chvíli jezdit takhle, než bude připravená 4-klapka... pak zase částečně rozebrat. Citovat
winco Odesláno 6. červen 2013 Odesláno 6. červen 2013 hezky to vyzerá len mi nejde do hlavy čo všetko je pripojene k tomu OCT Citovat
jiri106xs Odesláno 6. červen 2013 Autor Odesláno 6. červen 2013 Odvětrání kliky a ventilových vík Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.