Jitka+Jirka Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 taky nový olej, komplet filtry, zimní gumy, nové žárovky do mlhovek h11 hyper yellow 2500k krásná žlutá.... Citovat
janik6163 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 taky nový olej, komplet filtry, zimní gumy, nové žárovky do mlhovek h11 hyper yellow 2500k krásná žlutá.... U vás je už sneh?Že zimné gumy. Citovat
Fredino Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 ja som dal nove H1 osram cool blue HYPER krasne namodrale svetlo, konecne spokojnost jj je ale co ked mi to priapada slabe hlavne ked je sero...rozmyslam nad HID sadou Citovat
DERT123 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 noo nic lepsie som tam nezohnal, mal som tam aj cool blue intens,aj night breaker, ale toto ma asi najlepsiu farbu svetla... HID by sa bojim dat kvoly stieracom Citovat
Fredino Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 noo nic lepsie som tam nezohnal, mal som tam aj cool blue intens,aj night breaker, ale toto ma asi najlepsiu farbu svetla... HID by sa bojim dat kvoly stieracom no to je vec nazoru,vraj to je kravina nema to stym nic spolocne Citovat
DERT123 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 no neviem neviem par krat sa to tu riesilo .... Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 taky nový olej, komplet filtry, zimní gumy, nové žárovky do mlhovek h11 hyper yellow 2500k krásná žlutá.... U vás je už sneh?Že zimné gumy. Ne-e snih není ale letní jsou už ko.... Citovat
koblih69 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 noo nic lepsie som tam nezohnal, mal som tam aj cool blue intens,aj night breaker, ale toto ma asi najlepsiu farbu svetla... HID by sa bojim dat kvoly stieracom no to je vec nazoru,vraj to je kravina nema to stym nic spolocne HID určitě dej, odměna bude sladká a zasloužená Citovat
Fredino Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 noo nic lepsie som tam nezohnal, mal som tam aj cool blue intens,aj night breaker, ale toto ma asi najlepsiu farbu svetla... HID by sa bojim dat kvoly stieracom no to je vec nazoru,vraj to je kravina nema to stym nic spolocne HID určitě dej, odměna bude sladká a zasloužená otazka je ktorym ludom sa to stalo a hlavne ake rocniky aut mali Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 DERT123 přesně už nevim kolem5tis kč už jsem to tu někde psal... Hid už nikdy, stejně to špatně svítí. Když tak jen origo xenon Citovat
Fredino Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 ako neplanujem to tam dat ale myslel som ze to bude lepsie svietit....origo by asi vyslo hodne ze? Citovat
DERT123 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 myslim ze nove svetlo v origo peugeote kolo 1000ecok:blicismajlik Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 a HID stala kolko a aka znacka ? Hid jsem měl nevím přesně a cena kolem4tis kč a to bylo před cca 2-3lety myslel jsem že budou kvalitní, ale stejně je to stejnej šmejd jak za 1000kč už nikdy.... Citovat
Fredino Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 panenka maria skakava a co sa oni jako scim stretli? z kamionom na tackach ci jako? : Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.