Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
ja som dal nove H1 osram cool blue HYPER krasne namodrale svetlo, konecne spokojnost :papa

jj je ale co ked mi to priapada slabe :( hlavne ked je sero...rozmyslam nad HID sadou

Odesláno
noo nic lepsie som tam nezohnal, mal som tam aj cool blue intens,aj night breaker, ale toto ma asi najlepsiu farbu svetla... HID by sa bojim dat kvoly stieracom :myslim

no to je vec nazoru,vraj to je kravina nema to stym nic spolocne

Odesláno
noo nic lepsie som tam nezohnal, mal som tam aj cool blue intens,aj night breaker, ale toto ma asi najlepsiu farbu svetla... HID by sa bojim dat kvoly stieracom :myslim

no to je vec nazoru,vraj to je kravina nema to stym nic spolocne

HID určitě dej, odměna bude sladká a zasloužená :papa

Odesláno
noo nic lepsie som tam nezohnal, mal som tam aj cool blue intens,aj night breaker, ale toto ma asi najlepsiu farbu svetla... HID by sa bojim dat kvoly stieracom :myslim

no to je vec nazoru,vraj to je kravina nema to stym nic spolocne

HID určitě dej, odměna bude sladká a zasloužená :papa

otazka je ktorym ludom sa to stalo a hlavne ake rocniky aut mali

Odesláno
a HID stala kolko a aka znacka ?

Hid jsem měl nevím přesně a cena kolem4tis kč a to bylo před cca 2-3lety myslel jsem že budou kvalitní, ale stejně je to stejnej šmejd jak za 1000kč už nikdy....

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...