Suchy1 Odesláno 10. říjen 2012 Odesláno 10. říjen 2012 Čau , potřeboval bych chlapi radu . mám peugeot 307 2.hdi 79Kw RHS , potřebuju vyčistit egr ventil ale když koukám na motor tak mi přijde že je uplně zastrčenej vzadu za motorem . Nechá se vubec vyndat , zepředu . Nebo musim někam na servis . Našel jsem tu seci nějaké návody ale konkretně o tomhle motoru skoro nic . Hlavně mi přijde nemožný to za tim motorem vyndat . Přistu žádnej . Díky za rady
Radek Hurvajz Odesláno 10. říjen 2012 Odesláno 10. říjen 2012 Nadpis k ničemu, dataz který tu jistě je asi 100x, stačí jen pohledat. Kdyby jsi si alespoň přečetl po sobě co jsi napsal když už teda ten nadpis neumiš napsat konkretnější. Zamykám [upravil dne 10/10/12 21:03 od Radek Hurvajz]
Recommended Posts