WildPitbull Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 Co vy na todle palivo?Mám 607 3.0 v6 2001 a ředím to1:1 s naturalem 95,nemůže se nic stát?
Radek Hurvajz Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 No myslim že by jsi měl nejdřiv něco pohledat, tady - http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=147 v tyhle sekci toho je myslim vic než dost, tak nevim proč zakladat nové tema. bud tam najdeš odpovědi na své otázky nebo pokračuj v nějakém rozjetém vlákně, Díky za pochopení, moderátor fora.
Recommended Posts