Zbynek19 Odesláno 9. září 2012 Odesláno 9. září 2012 ahoj chci se zeptat čím se dají nejlépe vyleštit limce kol.. děkuji za rady.. Citovat
Tom_206 Odesláno 9. září 2012 Odesláno 9. září 2012 Po zbavení se laku je vybrousit co nejjemnějším smirkem, následně brusný pasty od nejhrubší po nejjemnější a následně leštící pastu nebo leštěnku na kovy....Výborná je leštěnka od Meguiars, levnější je např.: Silichrom Na brusný pasty a leštění doporučuju spešl kotouč např. do vrtačky Citovat
koblih69 Odesláno 9. září 2012 Odesláno 9. září 2012 Modrá, případně zelená pasta Unipol a filcovej + kopřivovej kotouč. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.