jack Odesláno 6. červen 2005 Odesláno 6. červen 2005 Zdravim. chci to delat. Mete nekdo nejakej popis, kde zajistit kliku,vacku,cerpadlo. Nejakou radu ceho se vyvarovat? mate li nejekej scan poslete mi to na email: jack91@centrum.cz dikys Citovat
Tornado Odesláno 6. červen 2005 Odesláno 6. červen 2005 Vymena rozvodaku je popsana v knizce Jak na to. Ale bohuzel nemam scaner... Citovat
jack Odesláno 7. červen 2005 Autor Odesláno 7. červen 2005 A ma se rozvodak tedy menit po 60tis nebo po 120tis km? Asi radsi po 60tis,ale peugeot pise po 120tis tak asi po 80tos je idealni,co:) Citovat
Emiš Odesláno 7. červen 2005 Odesláno 7. červen 2005 Zalezi jestli presne vis jak dlouho ho tam mas a jak si stim jezdil. Ale lepsi driv nez dyl preci jen to neni takova castka jako stoji vysipanej motor kvuli prasklymu remenu nebo ulitnuty kladce. A doma bych to asi sam nedelal kdyz stim nemam zkusenost. Citovat
jack Odesláno 7. červen 2005 Autor Odesláno 7. červen 2005 Ale mam zkusenost, nebo spis tata je automechanik,ale u VW. JEn chci at me nekdo posle shema jak to vypada a kde to zajistit,nic vic. Citovat
Tornado Odesláno 7. červen 2005 Odesláno 7. červen 2005 Zkus si najit tu diskuzi, kde se tema knizky Jak na to rozebiralo. Par lidi tam myslim nabizelo scanovani, kdyby byla potreba... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.