Návštěvník Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Zdravim. Prosim Vás, podarilo sa mi zlomiť jedno rameno alebo čo to je na zadnnej naprave, na spolujazdcovej strane. Ani za frasa to nemôžem nájsť na nete čo to vlastne je a najmä koľko to stojí. Tak ak niekto vie čo to je veľmi mi stým pomôže a ešte ak by sa to podarlo nájsť za normálnu cenu, bolo by to úplne super. ĎAKUJEM. FOTO: Upraven nevhodny nazev vlakna \"Problem\" Prosim o dodrzovani pravidel fora [upravil dne 28/8/12 19:56 od Ferry] Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 a cena PE5175CE PEUGE… ZADNI RAMENO 3 769.80 origo [upravil dne 28/8/12 19:43 od Jitka+Jirka] Citovat
Návštěvník Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Kurňa, čo je na tom take drahe , jááááj ach. Ako našial som to v jednej predajni za 165€, ale sa mi to zdalo byť prehnané, no asi nie je.... Citovat
janik6163 Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 V peugeote 150e.To je pálka za nič. Citovat
Návštěvník Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 no nič, to puegeota už rašej potom nesadam, keď taká malá mrcha stojí tolko prachov a nie je to nič . Citovat
Sagic Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Tak jestli nemusíš mít origo, tak tohle je to samý, ne? http://www.auto-pilot.cz/peugeot/hdi/podvozek/dily-napravy-stabilizatoru/ramena/zadni-naprava/s167858/p106419/ProductList.html Citovat
bajza206 SW Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 To neni to samý tam to jsou vzpěry to rameno tamnemaj ale na vraku chtěj cca 600kč určitě to neprasklo samo od sebe a divil bych se jestli neni ohnutej tlumič ale to uvidíš až tam budeš ten díl dávat zpátky Citovat
Návštěvník Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Myslím že nie, aspoň podla toho obrázka, čo dal elton. lebo tie dva diely tam su a su OK, ale ten treti čo zhaňam, som ešte nikde na nete zatial, za nižšiu cenu nenašial. Citovat
Sagic Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Ty nemáš prasklou položku č.3 na tom obrázku co dával Elton? Jo, tak už to vidím, máte pravdu:myslim [upravil dne 28/8/12 20:42 od Sagic] Citovat
Návštěvník Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 bajza206 SW - ja netvrdím, že prasklo samo od seba, bola to moja chyba, viem čo som spravil a som si toho vedomi. Len som prekvapeny, že kus železa stoji kvantum prachov. Hmm skusim pohľadať či ho nenajdem niekde lacnejšie ak nie, tak budem musieť kupiť nove. Jo a stym tlmičom ma ani nestraš. Citovat
eurosl Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 skus prejst dost vela veci som pozhanal tu: http://www.autobazar.eu/sk/brands.php?page=2&cat=12&q=peugeot%20407&operators=&plustype=7 Citovat
janik6163 Odesláno 29. srpen 2012 Odesláno 29. srpen 2012 Alebo sa dá zohnať v www.universauto.sk. Špecializujú sa na PSA a Citroen.Bol som tam osobne a vydel som toho tam mraky.Čo ťa len napadne.Neviem či to neposielajú aj na dobierku.Treba skúsiť zavolať. [upravil dne 29/8/12 07:31 od janik6163] Citovat
straki007 Odesláno 29. srpen 2012 Odesláno 29. srpen 2012 no nič, to puegeota už rašej potom nesadam, keď taká malá mrcha stojí tolko prachov a nie je to nič . No ty asi nesedej do zadneho auta kdyz tohle zlomis........ A neni to kus zeleza ale litina.A ta stoji prachy i na pos...nou audi(jeste vic nez na PSA) To musela byt prda jak prase. [upravil dne 29/8/12 08:48 od straki007] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.