P607Olda Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Opravit by to nešlo? Spadl ti a ta cívečka se posunula - vývod utrhl? Citovat
chiprc Odesláno 30. srpen 2012 Autor Odesláno 30. srpen 2012 Nevím. Manželce spadnul na chodník a asi tak blbě, že prostě od té doby nejde. Na desce ani na čipu (cívce) není nic vidět pohnutého, vypalého, utrženého, atd. Nejsem elektrikář abych mohl říct jestli by šlo opravit. Ještě se stavím u mého mechanika na diagnostice, co na to řekne Citovat
P607Olda Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Zkoumat pod lupou. To stačí vlasová prasklinka. Podle tišťáku to má společný integráč s dálkovým obládáním. A to funguje. takže by se stačilo soustředit na tu cívečku a okolní obvody. Citovat
chiprc Odesláno 30. srpen 2012 Autor Odesláno 30. srpen 2012 Jak říkám, nejsem elektrikář a ani žádného neznám. A hlavně nevím kde bych sehnal ten čip nový. Citovat
P607Olda Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Ne nový čip. Zapájet to, co prasklo. Citovat
chiprc Odesláno 30. srpen 2012 Autor Odesláno 30. srpen 2012 O.K. ale diné co vidím je, že je tam na jednom růžku toho čipu kousíček odlomeného platu, který ale je jenom jako držák té cívky. Citovat
P607Olda Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 No, už jsme na stopě. Takže když se ulomil držák, tak se pohla cívka... A její vývod se utrhl... Vývod bude asi schovaný v lepidle - zálivce. Citovat
chiprc Odesláno 30. srpen 2012 Autor Odesláno 30. srpen 2012 No, neulomil se držák ale jen růžek. Citovat
uepepe Odesláno 6. září 2012 Odesláno 6. září 2012 iba jeden postreh, ja som dostal k mojmu autu neoriginalny a nesklapatelny kluc s immo niekde v obale , dokonca som ho aj dokazal vybrat- bol to len taky maly valcek ako tu popisujete a normalne som si ho naparoval s autom a mozem s nim aj startovat takze ja by som mozno skor isiel cestou kupy noveho immobilizera-chipu - naparoval s autom a vlozil ho do kluca http://www.autokluc.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=755&category_id=208&keyword=peugeot&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=174 nieco taketo len neviem ake ID je to spravne Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.