davidekcz Odesláno 29. srpen 2012 Odesláno 29. srpen 2012 fotka pro rejty. a proc si to chtel videt ? jo a ak mislis svody od palice a turba tam to je moc na tesno [upravil dne 29/8/12 20:12 od FIZOLA] vůbec nechci rýpat, ale netrapme tak náš rodný jazyk (myslíš) Citovat
Guest FIZOLA Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 aaa to bylo asi na mne ale ja gramatiku neresim moje slaba stranka jelikoz sem slovak a asi budu nejake rozdili v gramatice ale je mi to jedno Citovat
Guest FIZOLA Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 A k čemu je to dobré??? Vzhled?? ano kvuli vzhledu mam takovou vlastnost chci se odlisovat [upravil dne 30/8/12 17:57 od FIZOLA] Citovat
davidekcz Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Tuhle vlastnost znám a pokud je to v normálních mezích tak jí i oceňuji. Moc jsem zvědav až tam laufy budou, jak to bude vypadat... Citovat
Agrafik Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 A hlavně jak to pojede Beru, pokud je to funkční, ale už jsem viděl dvě koncovky a jedná z toho trapná imitace. Citovat
Guest FIZOLA Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 ne ne zadna imitace to neuznavam a ani bi sem to nedelal kdyby to nekouřilo z obou Citovat
Guest FIZOLA Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Pěkná 407dma mám skoro tu samou jj dekuju ale tvoji sem nevidel Citovat
Guest FIZOLA Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 si myslim nevadi dokazu si ji predstavit Citovat
Tomajda_406 Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 :D je stejná akorát má origo kola cosmos a lišty v barvě auta Citovat
Přema Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 U mě jsou asi 2x2 laufy známé .... nebo ne? A dýmí to ze všech .... někdy až moc:D [upravil dne 30-8-12 22:11 od Přema] Citovat
davidekcz Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 :D je stejná akorát má origo kola cosmos a lišty v barvě auta Tak jí ukaž někde :aut Citovat
Tomajda_406 Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 :D je stejná akorát má origo kola cosmos a lišty v barvě auta Tak jí ukaž někde :aut ale kde?? Citovat
davidekcz Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Založ si vlákno, nebo nebo to klidně hoď do mýho vlákna Citovat
Tomajda_406 Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 jo někam to dám ale musíš počkat musím najít nějaký foto tak zítra ti to tam hodim nebo to spíš pořádně umeju až bude hezky a udělám nový fotky [upravil dne 30/8/12 22:51 od Tomajda_406] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.