Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mapy RNEG 2011/2012+


Tomas86

Recommended Posts

Zdravím vás,

Vie mi nejaká dobrá duša na tomto fóre poslať funkčné linky na mapy do navigácie RNEG. Hľadal som snáď všade a všade sú linky mŕtve... dokonca aj gpsu...

Mali by byť k dispozícii 2011/2012 cracked dokonca som uz pocul aj o 2012/2013, ale ako hovorim všade je to mŕtve...

Pekne prosím... jazdím momentálne s 2008/2009 a je to čistá tragédia.

Prosím uploadnite to niekto, najlepšie na český server končiaci na .to alebo zahraničný začínajúci na 4shar...

Vopred veľmi pekne ďakujem

[Edited on 20/8/12 14:07 by Tomas86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Zdravim, nechcem zakladat nove vlakno kedze toto sa uz venuje RNEGu. Dufam ze to nebude brane ani ako OFF TOPIC.

Chcem sa spytat ci je mozne na RNEG vybrat kartu SD s navigaciou a dat tam SD kartu s MP3. Ja som to skusil ale nevidi kartu a ani nie je moznost prepnut na nu. Vidi len CD alebo Radio. Ked som v menu aktivoval AUX tak ju tiez nevidelo. (viem ze AUX je v priehradke u spolujazdca, ale aj tak som to skusal)

Poradte prosim, ked s tym ma niekto skusenost. Bolo by to velke plus ked nejdem podla navigacie si tam hodit SD kartu s hudbou.

Vopred dikes za postrehy. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dikes Filipino. Tak som to konecne vyskusal a vyzera ze to vsetko pekne fici. Dokonca som tam daval aj najnovsi update s fotoradarmi. V tom novom som len vymazal dva subory a nahradil inymi. Niekde som dokonca videl aj navod ako je mozne priamo v subore s radarmi doplnit radary. Este raz dikes. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...