botka Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 Prosím o pomoc, potřebuji přesné označení originál žárovek na 106 rok 98, nemůžu se toho nikde dopátrat nebo jestli máte zkušenosti i s jinými a kvalitními, můžou být taky, díky. Citovat
MyP106 Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 Originál před 14ti lety bude asi nějaká Osram možná. a asi takle kam to vůbec má být do hlavních světel? Citovat
Ferry Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 a to jako vsech co jsou na aute ? no klasika, predni svetla: H4 (potkavaci/dalkove) + W5W (parkovaci) + PY21W (zluta zarovka blinkru) zadni svetla P21/5W (obrysove+brzdove) + P21W (brzdove, couvaci, mlhovka) + PY21W (zluta zarovka blinkru) osvetleni SPZ W5W (cira bezpaticova celosklenena) bocni blinkry WY5W (oranzova bezpaticova) nebo W5W (cira bezpaticova) podle toho, zda jsou kryty cire nebo oranzove [upravil dne 8/8/12 10:39 od Ferry] Citovat
botka Odesláno 8. srpen 2012 Autor Odesláno 8. srpen 2012 Ferry díky, takhle detailně úplně super, nejsem moc technický typ. Na netu jsem našla ke koupi sady, ale měly různé ceny, přitom obsahovali úplně to stejny, tak jsem v tom měla trošku hokej. Díky Citovat
Ferry Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 tady jsem to narychlo vyklikal v Autokelly i s objednacima cislama NA 17635 - žárovka NARVA P21W 12V 21W BA15s 9 Kč NA 17916 - žárovka NARVA P21/5W 12V 21/5W BAY15d 12 Kč NA 48881 - žárovka NARVA H4 12V 60/55W P43t 59 Kč 99.99.997 - žárovka Starline W5W 12V 5W W2.1x9.5d - celosklo 6 Kč NA 17638 - žárovka NARVA PY21W 12V 21W BAU15s AMBER 20 Kč Cena celkem 103 Kč Citovat
botka Odesláno 8. srpen 2012 Autor Odesláno 8. srpen 2012 jsi borec, díky moc, tak rychly reakce a ochotu jsem nečekala . Jdu to hned objednat Citovat
Ferry Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 nz a kdyz se stanes radnou clenkou, dostanes karticku klubu a budes mit v autokelly slevu kolem 30% Citovat
botka Odesláno 8. srpen 2012 Autor Odesláno 8. srpen 2012 časem, teď mi hoří jen žárovky, ale až mi zase upadne výfuk, tak se to bude hodit, chci kupovat komplet nový. mám ho celý posvařovaný a začíná mi zase pěkně prdět, takže nějaká dírka tam zase bude Citovat
Ferry Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 jj taky jsem ho ted nedavno resil na 106, tak to se sleva bude urcite hodit, na komplet vyfuku uz je to potom par korun k dobru Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.