neutral Odesláno 7. srpen 2012 Odesláno 7. srpen 2012 Kluci přemýšlím jaký nejširší rozměr pneu by byl schůdný,když nemám servo. Abych s tím pohnul. Nějaký rady? Citovat
Raweon Odesláno 7. srpen 2012 Odesláno 7. srpen 2012 jo tak jak rika fifa akorat nevim estli se ti tam vejdou, typnul bych si tak 3ky podložky Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. srpen 2012 Odesláno 7. srpen 2012 vejdou i bez podložek...záleží na ET a šířce disku Citovat
MyP106 Odesláno 7. srpen 2012 Odesláno 7. srpen 2012 si takle vleze se tam klidně i 205 ale na uzkym disku to bude vypadat hnusně. já mám na 5,5\" ET18 195/45 R14 a nevypadá to zle.huma je rovná a nikde mi nic nedře a myslím že když nebudeš točit volantem úplně na místě ale při mírném otáčení kol nebude to zas taková námaha. Citovat
MilanF1 Odesláno 7. srpen 2012 Odesláno 7. srpen 2012 Na úzkém disku? O jakém průměru se bavíme? Pokud dobře počítám tak disk 7\" vychází na nějakých 17,78 cm, tudíž pneu 205 je rozhodně širší, takže disk vadit nebude. Pokud to je ale na R14, pak ty disky budou asi opravdu úzké ... Citovat
neutral Odesláno 7. srpen 2012 Autor Odesláno 7. srpen 2012 dík kluci. mám vyhlídlý bílý OZ, ale nvm jestli mi sedne bílá. [upravil dne 7.8.2012 20:17 od neutral] Citovat
MyP106 Odesláno 7. srpen 2012 Odesláno 7. srpen 2012 zítra vyfotím jak vypadá na 5,5\"x 14 disku pneumatika 195/45 R14 s vyztuženou bočnicí. Citovat
neutral Odesláno 7. srpen 2012 Autor Odesláno 7. srpen 2012 MyP106. Dík. Čím dřív,tím líp. Je na ty kola celkem tlačenice. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.