backorak3 Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Zdravím všechny.Chci montovat kulatá světla denního svícení na 307 1,6hdi po faceliftu a budu sundavat přední nárazník.Máte někdo postup demontáže předního nárazníku?co vše sundat a kde ?díky:papa Citovat
koblih69 Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Jde to sundat intuitivně, pokud se dobře pamatuju tak uprostřed masky jsou 4 plastové špuntíky. po stranách jsou tam 2 Torxy, pak jsou 2 šrouby na 10 klíč v odběhu které drží blatník a nárazník pohromadě. Zespodu jsou po stranách 2x2 plastové šputíky a uprostřed samořezky ( nvím teď jeslti na křížák nebo Trox ). Jediné co tě možná trochu potrápí je zacvaknutí nárazníku do blatníků po stranách, ale když si posvítíš do spáry tak pochopíš jak to vhodným nástrojem ( třeba tenký šroubovák ) odjistit. Trvá to cca 10 minut ven a 10 zpátky V pozici 71 je ta 10tka, šroubuje se od kola. Pozice 75 jsou lastové šprdlíky a vedle nich jsou ty Torxy. Zespoda to už uvidíš. [upravil dne 29/7/12 14:18 od koblih69] Citovat
backorak3 Odesláno 29. červenec 2012 Autor Odesláno 29. červenec 2012 Díky.Nedávno jsem sundaval zadní takže po stranách to tedy bude asi podobné,viď?Píšu to teď z gauče,chtěl jsem se na to jen připravit.Co třeba světla?Musejí dolů? Citovat
koblih69 Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Jo je to podobné. Světla dolů nemusejí. Máš-li mlhovky tak je potřeba napřed odpojit jejich konektory. Citovat
backorak3 Odesláno 29. červenec 2012 Autor Odesláno 29. červenec 2012 Díky ještě jednou:super Citovat
koblih69 Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Není zač, můžu-li doporučit využij toho pro vyčištění chladiče od hmyzu a dalšího nepořádku. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.