Grlik Odesláno 21. červenec 2012 Odesláno 21. červenec 2012 Zdravím hele kde je umístění konektoru diagnostiky u 207 HDi 110? [upravil dne 23/7/12 20:14 od Grlik] Citovat
Biliboy Odesláno 21. červenec 2012 Odesláno 21. červenec 2012 Nalavo od volantu treba dat dolu plast... Citovat
pipistrel Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 len doplnim fotom biliboya kryt c. 3 dole a pod nim Citovat
Grlik Odesláno 23. červenec 2012 Autor Odesláno 23. červenec 2012 jo jo už jsem ho našel doky pipi dneska jsem hledal i pylový filtr také uspěšně Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.