Guest jirkapp Odesláno 21. červenec 2012 Odesláno 21. červenec 2012 tak jsem hledal únik klimatizace. Poprvé uteklo loni na 5l po naplnění 3/4 roku na jaře plněno a vydrželo to 2 měsíce . test vacuum ok. kontrsní látka trošku na těle kompresoru. Díra téměř uprostřed ventilátoru. Tak jsem tak koupil čínskej chladič a uvidim. Citovat
Fox691 Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 Ahoj. Kolik tě stál a kde si ho koupil? Dík za odpověď. Citovat
koblih69 Odesláno 23. červenec 2012 Odesláno 23. červenec 2012 Tohle je čína, ale zpracování je dobré: http://www.auto-lz.cz/zbozi/16542/Chladic-klimatizace-PEUGEOT-307--03---1-4-HDi--1-6.htm Citovat
pbryksi Odesláno 25. červenec 2012 Odesláno 25. červenec 2012 ahoj Jirko,kde jsi ten chladic kupoval, prosim? Diky Pavel Citovat
Guest jirkapp Odesláno 2. srpen 2012 Odesláno 2. srpen 2012 ja ho kupoval přes kontak na aukru. ale můžeš napsat na adresu info@superdily.cz . Ja ho měl za 2777+ 140 poštu . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.