Haryk Odesláno 19. červenec 2012 Odesláno 19. červenec 2012 je to dobré, nebo na dvě věci ? díky za rady Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. červenec 2012 Odesláno 19. červenec 2012 Zbytečnost. Ale pokud to chceš tak si to tam dej no. Ja jsem spiše pro mail klienta. Třeba Mozilla Thunderbird, ale každymu to vyhovovat nemusí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.