Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční blinkry


smithers1

Recommended Posts

Zdravím,

mám takový problém, když pohnu páčkou abych dal blinkr, tak mi začne šíleně chrčet relátko přerušovače. Koupil jsem nové a furt ta samá závada. Pro jistotu jsem rozebral a vyčistil páčku a pořád bez změny. Nevíted čím by to mohlo být? Mám 306 rv 98.

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravim,já měl ten samej problém,rozebral jsem páčku,vyčistil a pořát nic.po dlouhém pátrání jsem zjistil,že to dělá čudl na výstražné blinkry.zkus ten vypínač na výstražné nepatrně zmáčknout při zapnutým blinkru a uvidíš jestli to chrčení přestane.jestli přestane tak je to to samé co sem měl já.tak sem vypínač na výstražný vyměnil a vše v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám rozbitou spínací skříňku. Nevrací se klíček. Pokud se klíček nevrátí do správné polohy (vrátí se jen napůl), tak blinkry dělají to samé - vrčí, neblikají. Také v tomto případě po sešlápnutí brzdového pedálu začne svítit dobíjení. Nevím, zda ti tato odpověď k něčemu bude, jen popisuji případ, kdy to může nastat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...