Jump to content

Cena ojete Peugeot 407sw

bazant
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

potřeboval bych poradit, za jakou rozumnou cenu by se dal prodat P407sw do provozu 1.2005, najeto 168 tisic v plné palbě (navi,kuze,tempomat,vse v elektrice) je to garazovano a servisovano v Peugeotu. je odstraneny FAP, zimni elektrony 16palcu, letni original 17 palcu, zlata metaliza.

Je vymenene turbo a spojka.

EDIT: uplne jsem zapomnel na obsah, jedna se o 2.0 HDI

post-26353-14109625052377_thumb.jpg

[upravil dne 18/6/12 19:56 od bazant]

plna palba? takže máš pamět na sedadla(a zpětného zrcátka při zařazení zpátečky), JBL, Alarm, nastavitelný podvozek, elektronickou dětskou pojistku, přední parkovací senzory a zadní parkovací senzory, senzory tlaku pneu, tempomat a omezovač? :papa

[upravil dne 20/6/12 08:44 od adam.bogocz]

ještě by mě zajímalo co znamená \"vše v elektrice\"... to byly 407 s kličkou na okna nebo páčkou na zrcátka? jediné co mě napadá že by mohlo a nemuselo být v elektrice je polohování sedačky a volantu, což mi připomnělo že jsem to nedal do seznamu výše :) když jsem hledal 407 pro sebe a prolízal jsem některé inzeráty tak jsem fakt nedával co jsem četl, opravdu inzeráty typu:

Peugeot 407 SW TOP STAV!! TOP VYBAVA!!!

ABS,ESP,vyhířívání zadního okna, otevírací okno 5. dveří, PANORAMA!!, elektronické ovládání oken, zapalování, přední stěrače, blinkry

Většinou spojení s top výbavou následoval nekonečný seznam všeho co mají 407 všeobecně, jako by to někdo porovnával s trabantem, co všecko tam je a není.. a nekecám o těch blinkrech, i to jsem našel :mrk

Doplnění seznamu:

-el. polohovatelné sedačky

-vyhřívané sedačky

-el. polohovatelný volant

-webasto(ale to se v ČR nedistribuovalo)

-integrovaná roletka(stínítko) v zadních dveřích

-dvouzónová klima

-(navi a kůže již zmíněná byla)

[upravil dne 20/6/12 13:16 od adam.bogocz]

@cvrlo: prve 407 mali pri vysokej vybave ako \"doplnok\" chromove casti v liste - nizke vybavy mali len ciernu listu. lakovane boli az k neskorsim datumom ako pise stefano.

Já mám 2008 a mám taky jen černou lištu ??? Ono to bude asi tím, že mám černý auto :D:D:D:D