Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim kolegové, dalši problem teď ohledne klimatizace :nevim. Na trubke č.4 na obrázku mam malou dirku :bacha jakoby v tom zahybu u ty nádobky, mam dilema jestli to zavařit nebo koupit nekde na vrakači jinou. Nevíte někdo kde v Plzni a blízkem okoli by mohli mít díly na 607, které vrakovište? :myslim na Koterově sem byl,tam nemaji :nevim

post-21217-14109624987725_thumb.jpg

Odesláno

Na vrakáči jsem kupoval komplet všechny trubky na 406 za 1000,- ale na 607 to bude asi horší... Nová stojí ta trubka cca 2,5 tis. Zaletování bych se nebál pokud to bude dělat někdo kdo to umí.

Odesláno

ja by som najradsej novu asi kupil :myslim

ale kedze je draha, tak z vrakaca ale pozriet poriadne

PS: Ak by si behal po vrakacoch, nepozrel by si mi tam tu krytku na lave zadne svetlo?

Odesláno

hladal som na nete aj v SB...asi neviem hladat ale obrazok nemam :D

odfotim ked tak...

Ale, ak otvoris kufor, tak hned zboku na svetle je taka gumova krytka a samozrejme jej uchyty uleteli :P

Inak ak by boli kludne aj obe do zalohy na kazdu stranu :D

[upravil dne 12.6.2012 19:05 od Y2K]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...