Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP off - doma


HakTac

Recommended Posts

Ahoj lidi,

mam takový dotaz.... musí se odpojit při FAP off senzory teploty a tlaku na FAPu? (P607 2.2HDi)

Jednotku jsem přemapoval na diag je FAP vypnuty a regenerace neprobíhá, takže v tomhle ohledu je vše ok... auto do nouzáku nepadá.

Jen mam problém, že auto když je studený cuká, jakmile se ohřeje, tak je vše ok. Na diag mam jen závadu P1425 což je problém s teplotním čidlem na katalyzátoru před FAPem. Někde jsem se dočetl, že tato závada může u někoho být po přemapování BSI... tak opravdu netuším.

Nicméně jakmile se mi teplota oleje dostane nad 100 stupňů celsia, je vše ok a auto jezde jako z praku.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska bez cukání a opět mi vyskočila hláška o vodě v palivovém filtru... tak buď mam v nádrži hodně vody a nebo jen přidružený jev. Ale zase si říkám, že proč by pak auto přestalo cukat po ohřátí, když by tam byla voda.

Straki007 netušíš? Mimochodem musím odpojit čidla z FAPu, nebo zůstává vše zapojený... Je to rok 2002 2.2 Hdi s řídící jednotkou EDC15C2.

Chybovou hlášku mam jen tu co jsem pal, nic jiného...auto je tiché, živé a spotřeba průměr 6,2l/100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...