pipistrel Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 1.4 hdi sme mali v sluzobnom. a islo to celkom fajn. Citovat
Cinicman Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 Keď sa nikdy v živote nepozrel von zo závodu, tak určite... Citovat
c.WO.k Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 co vy na to? http://auto.bazos.cz/inzerat/18191908/Peugeot-207-HDI.php Citovat
Pe.Tr Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 asi dobry ale chtelo by to znat aspon vybavu Citovat
c.WO.k Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 pracuju na tom btw je spokojenost se slovníkem? Citovat
PACHO Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 1,4HDi môžem len odporučiť. Nie je to žiaden trhač asfaltu, ale na pohodovu jazdu ako po meste, tak aj na dovolenku super. Denne dochádzam do roboty 5km tam a 5km späť, okrem toho 1x za týždeň (100km) raz za čas ďalej BA Praha Brno... 1x do roka dovolenka 2500km. .. V pohode to zvláda. V zime -30° trocha sa potrápil, ale naskočil. Spotreba v celku fajn, na nádrž pod 1000km nejdem, čiže okolo 4 Lit, Mám 42 tis km, zatial bez problémov. Ale fakt potom záleží od výbavy. Najviac si cením z výbavy tempomat a USB, čo som pri kúpe vôbec nepreferoval. +pohodlné, nizka spotreba, relatívne priestranné, -ťažké, nízky podvozok = skôr na dobré cesty, nie na naše. Citovat
Pe.Tr Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 -ťažké, nízky podvozok = skôr na dobré cesty, nie na naše. a proto jsem to o 8cm snizil Citovat
spartan Odesláno 3. říjen 2012 Odesláno 3. říjen 2012 podla mna dal kolesa dole a pustil to na \"brucho\" Citovat
c.WO.k Odesláno 4. říjen 2012 Odesláno 4. říjen 2012 tak to dám i sem, rozhodl jsem se pro toto http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/207/10443742?goFrom=list , vin už mám nahozenej tu na klubu,tak čekám,jestli ty km budou sedět a když jo,tak ho asi vemu Citovat
pipistrel Odesláno 4. říjen 2012 Odesláno 4. říjen 2012 pekna farba len mi tam nejako nesedi ta vybava. senzor opotrebenia dosticiek tusim nemala 207. a tych 8 airbagov kde napocitali? Citovat
c.WO.k Odesláno 4. říjen 2012 Odesláno 4. říjen 2012 já jich napočítal 6, podle SB maj bejt na sloupkách,jsou v sedačkách a v palubce celkově asi tam neuměj počítat,ptž kw motoru přidali 8 celkově si tam vymejšlej píšou,že to má ESP,ale přitom ho mít nemá a splňuje Euro 4 a ne 3 no těšim se na návštěvu [upravil dne 4/10/12 13:59 od c.WO.k] Citovat
pipistrel Odesláno 4. říjen 2012 Odesláno 4. říjen 2012 presne tak len 6 a kW len 80. ale pekna vybava Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.