Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti s pojišťovnou


Zazimir

Recommended Posts

Jsem ze staré školy a jednání pojišťoven trošku nechápu, anebo chápu až moc. Po koupi mého Pažouta jsem se obrátil na ČPP a uzavřel s nimi pojištění, bratru za 2.300,- Kč ročně. Po roce mi to zvedli o 100, letos, po dvou letech znovu o 150. Napsal jsem tedy lejstro, že neakceptuji změnu a smlouvu ukončuji a rozběhl se do nejbližší kanceláře ČPP. Tam mi pracovník s úsměvem sdělil, že je jenom moje chyba, že se po roční aktualizaci nedostavím za účelem změny podmínek. Sepsali jsme novou smlouvu se stejnými podmínkami jako ta původní a světe div se za 2.200,-.

Proč to píši. Dostala mne věta pojišťováka, že je jenom na lidech, jestli se dostaví, nebo ne. Máte s tím stejné zkušenosti?

Podotýkám, že už delší dobu mám nejvyšší bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je úplně normální stav. Tím že máš plné měsíce tak nemůžeš jít dolů, ono většinou když člověk má řeknu příklad 30% bonusu a po roce bez nehody mu to sníží o dalších 5% ale zase navýší základní sazbu, takže člověk je vlastně na svým... oni prostě měněj podmínky. Konkrétně u ČPP to dělám tak, že každý rok s klientama dělám náhradu smlouvy a ono se jim to ještě o něco sníží, protože jsou starší a mají jiný vstupní věk a tím i nižší koeficient... proto radím každý rok se ptát všude okolo, kdo a za kolik dokáže pojistit auto. Nejsnažší možnost, jak ušetřit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Pojišťovna Generali - levéj koutek huby neví co povídá pravéj koutek huby...

Chtěl jsem ukončit úrazovou pojistku.

Volám slečně co mi ji zřídila : Dobrý den,chtěl bych zrušit tu pojistku co jsme spolu uzavřeli.

Slečna : Tak to přestaňte platit a ono to zanikne...

Já : Děkuji.

Přišla jedna složenka a za 14 dní další...

Tak tam volám a slečna operátorka mi povídá : To musíte písemně! Na našich si najděte e-mail a pošlete to jako žádost o ukončení...

Hledám na stránkách e-mail a nikde nic jen okýnko pro rychlý dotaz s odpovědí za dva dny... Došla mi odpověd,že tohle e-mailem nelze,že musím písemně dopisem...

Tak jsem to vytisknul a poslal jim to doporučeně...

CO NEJDÁL OD TAKOVÝCH GAUNERŮ!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi takhle... i já jako makléř volám lidem na infolinky co jsou přímo pro nás a oni tak občas nevědí co říkaj... takže lepší se svěřit do rukou né pojišťováka ale makléře, nebo někde jinde ověřit informaci radši 2x za sebou...

jinak všeobecně se vše musí oznámit písemně aby to od tebe měli podepsaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Hodím svou zkušenost s ČSOB, kde mám povinný ručení. Letos jsem ho platil teprve druhej rok (předtím sem měl auto i povinný na dědu-ZTP), takže mám bonusy letos 12 měsíců. Když sem se dočetl všude možně na netu, jak s tím všemožně fixlujou, tak sem si zadal parametry všude, kde to šlo a méně, než jsem platil loni u ČSOB jsem nikde nenašel, poté přišla složenka na další rok a suma byla menší, bylo to pár korun okolo 100,- myslím, ale i tak potěšilo. Příští rok schválně zkusím před prodloužením zajít ještě na pobočku, jestli se cena ještě změní oproti další složence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...