Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KOUPĚ -- PEUGEOT 206 1,4 HDI ??


martin.holub

Recommended Posts

Ahoj pežoťáci, prosím o odborné rady :)

Chci koupit 206 1,4 HDI, poraďte na co si mám dát pozor, co mám prohlídnout, co zkontrolovat atd ...

auto má \"prý\" najeto 95.000 km, a chtějí za něj 85.000,- Myslíte že se to vyplatí ? je to určeno pro manželku na ježdění po městě, sem tam někam mimo město ...

auto bylo koupené ve Francii.

výbava :

manuální převodovka, 8 x airbag, ABS, posilovač řízení, klimatizace, plní \'EURO III\', nastavitelný volant, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, centrál dálkový, mlhovky, otáčkoměr, originál autorádio, CD přehrávač, dělená zadní sedadla, zadní stěrač

post-22914-14109624553923_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem tady radil minulý týden...

První po čem koukej je zadní náprava, pokud je do Ačka nebo auto na silnici plave, je čas na repas (od 6tis vejš). naprava odchází kolem 130-160 tis.

Pak zkontroluj VIN v kufru... jestli není nijak zohybané, navařené, přeražené apod...

Další místo je motorovej prostor, jukni, zda to nikde nezačíná kvést, většinou de však jen o lak a začíná to v místech uložení tlumiču.

Na lak se podívej i pod sklem 5. dveří, kde to začíná často kvést.

Pak klasicky podívat na uložení předních kol.. jestli nejsou vymlácený ramena apod (pustit volant při jizdě a pokud to někam uhybá nebo tluče, tak mužou být pryč, muže to být však jen geometrie).

dále klasicky... pokud se bude zdát, že je neco nově lakované, kouknout pod to, jestli není někde nějakej nosník ohnutej apod..

Jako poslední bych se podíval na diagnostickou zásuvku, zda není odstřižená (bohužel i s tím mám zkušenosti )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...