Pe.Tr Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 V Bahoni na minisraze jsem slysel same kladne ohlasy na tento sraz pořádaný k jubileu . Spousta z Vám říkala žee na sraz určitě přijedou ale přihlášený je zatím jen Durko s rodinou a uzávěrka přihlášek se blíží a nám jde hlavně i oto abych věděli kolik nas přesně bude a co kdo bude jíst. prosím tedy o přihlášení do přihlašovadla a napsani infa do poznamky http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=450 my čehuni se také chystáme na Váš/Náš slovenský víkendový sraz v Pieštanech , tak nedělejte kůžičky a šup šup hlásit se . Dáme sumo zápasy ČR vs SR !!! Citovat
Pe.Tr Odesláno 22. květen 2012 Autor Odesláno 22. květen 2012 to jste ještě furt na Bratislavském letišti??? Citovat
Cinicman Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 Tak rád by som vynechal oslavu svokrinej 50ky, na ktorej sa unudím k smrti... ale nedá sa... Citovat
Pe.Tr Odesláno 22. květen 2012 Autor Odesláno 22. květen 2012 jestli si to neprosadis tak jsi u mne mrtvej Homolka Citovat
Cinicman Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 Dostal som ultimátum... Raz ročne vraj musím... A Pipi ty sa nesmej, tiež ťa to raz čaká... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.