Medvěd Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Byl jste tam někdo? Chtěl bych se tam s prckem podívat, našel jsem zájezd s cestovkou s odjezdem v noci z Prahy, sobota v Legolandu a v noci zase zpátky za slušný kačky. Rád bych se dozvěděl zkušenosti od někoho, kdo už tento Legoland navštívil (pokud tu někdo takový je). Citovat
Medvěd Odesláno 8. červen 2012 Autor Odesláno 8. červen 2012 Za hodinu odjíždíme, v neděli budu referovat Citovat
Medvěd Odesláno 10. červen 2012 Autor Odesláno 10. červen 2012 Tak celkově mám pocity z Legolandu veskrze pozitivní, ale pokud by někdy mělo být nějaké příště, tak jedině po vlastní ose - trasu dlouhou 471 km jsme jeli 9 hodin a já (prostorově výraznější) jsem už u Rokycan nevěděl, jak si v novém autobusu (MAN pro 59 pasažérů) sednout. V této souvislosti si mnozí cestující se slzou v oku zavzpomínali na \"starou dobrou Karosu\". Po vstupu do Legolandu mně nejvíce zaujaly miniautní modely různých měst (Berlín, Benátky, Londýn, Franfurt) včetně různých aut, lodí, vlaků ..., které museli stavitelům dát šílenou práci. Pak jsme se kvůli lepší orientaci projeli Lego expresem a zamířili jsme ke vstupům na atrakce - u těch zajímavějších byla čekačka cca hodinu, minimálně ale člověk musel počítat s cca půlhodinovou frontou všude (což ale sobotní návštěvník tak nějak očekává předem) - vstupné na všechny atrakce je v ceně vstupného. Co mně osobně ale docela překvapilo byly přemrštěné ceny čehokoli, co by si návštěvník Legolandu mohl chtít koupit. V tom jednoznačně vedla zmražená ovocná drť (nevím jak to lépe nazvat) - 0,5 l za €6, 50, ale ani 0,5 l Pepsi, Mirindy či podobného pitiva z €3,00 mi nepřišlo zrovna O.K. Pak se holt nedá divit tomu, že jsme popíjeli českou Mattonku a pojídali housky s paštikou (a nebyli jsme v areálu zdaleka jediní). Co se týče atrakcí - některé příliš adrenalinové (různé horské dráhy, houpací lodě apod.) jsme si nechali ujít, přesto jsem ale měl pocit, že si Pavlík těch 7 hodin pobytu v Legolandu užil a o to přece hlavně šlo. Za pár let bychom si to klidně a rádi zopákli, ale určitě sami autem. Fotky Citovat
deeper Odesláno 15. duben 2014 Odesláno 15. duben 2014 Medvěde díky, chystáme se tam v srpnu, autobus jsem rovnou zavrhl, právě díky času cesty. Autem jsem byl v Mnichově za 6 hodin ve špičce, tak si myslím, že za 4,5 - 5 hodin by jsme to měli zvládnout. Jinak jsme koukal, že dnes se dá objednat vstup pro dva dospělé + 1 dítě 3-11let za 82 Eur, což je parádní cena. S jídlem jsi mi docela ulehčil rozhodování, většinou sebou vezmeme 3 jablka na cestu a 2 petky s pitím a zbytek z místních zdrojů, ale nechci nechat další dva litry za jídlo. Už asi chápu proč na stránkách Legolandu nejsou ceny u jídeláků, říkal jsem si, že to horší než v Tropical Islandu nebude, ale asi jo. No jinak uvidíme jak se bude našemu 4 letému synkovi líbit v Legolandu. Lego je jeho nejoblíbenější hračka, tak doufám, že se zavděčíme :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.