Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

bejt tebou, tak rovnou vymenit tlumice i pruziny za sportovni. Cenu odhaduju nekde kolem 8 tisic

Odesláno

Vostik: Rekl bych, ze menit tlumice vzadu nema smysl. Vzhledem k tomu, ze nebudes upravovat napravu :) (teda kdyz nebudes). Jinak az zjistite co dat (a za kolik) na ten predek, tak to sem napiste .. pujdu do toho taky ;)

Makovice

Odesláno

zazaaaa: Jestli zastavas nazor, ze na auto patri co nejvetsi kola, tak te fakt docela lituju. Na auto patri kola, ktery mu slusej, takze na tu 205 bych dal max 15tky, protoze je to maly auto. Kazdopadne ja bych na to dal neco jako 9*14\" :cool:

Odesláno

jo zastavam , ale samozrejme takove ktere se k autu hodej nechci cpat na 205ku 20\" dyz je to takovej bobek :) ale treba zas na bawce to chce tak 18ky :)))

Odesláno

taky mam 14ky pac byly za neodolatelnou cenu :) a navic 205ka je pracovni auto takze zadne silenosti .....

tech komplet 7500,- za predek je co ? respektive od koho ? premjslim totiz nad trochu tvrdsim podvozkem at to lip sedi :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...